Netflix offline to dobry pomysł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

netflix-offline-to-dobry-pomysl

Netflix jest wielką klapą w Polsce. Trzeba to sobie wreszcie szczerze powiedzieć. Z dużej amerykańskiej chmury spadł tylko mały deszcz, a nie wielkie tornado jak początkowo to się mogło wydawać. Mieszkańcy kraju nad Wisłą nie rzucili się szturmem ze swoimi portfelami na i tak jak już mocno okrojoną ofertę (na tle oryginalnego odpowiednika zza Wielkiej Wody).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jednak według nieoficjalnych informacji w najbliższej przyszłości aplikacja Netflix ma zyskać bardzo ważną funkcję trybu offline. Umożliwi ona oglądanie ulubionych filmów wideo bez konieczności korzystania z internetu, dajmy na to w podróży pociągiem czy też samolotem. W tej chwili jest to niemożliwe. Jak tłumaczą włodarze amerykańskiego koncernu, jest to spowodowane rozwojem mobilnego internetu.

Na nikim już nie robią wrażenia łącza komórkowe z transferami rzędu 50 Mb/s w praktyce. Takie są skutki wdrażania technologii LTE-A, czyli LTE Advanced z zawrotnymi prędkościami 300 Mb/s włącznie. I pomyśleć, że takie transfery były jeszcze do niedawna domeną łącz stacjonarnych (kablowych). Oby więc Netflix nie zapomniał o wyjątkowych sytuacjach, w których nie ma dostępu do szerokopasmowego internetu mobilnego.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt