Warto zrobić prosty eksperyment z urodzinami na Facebooku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

warto-zrobic-prosty-eksperyment-z-urodzinami-na-facebooku

Według niepotwierdzonych informacji największy na świecie portal społecznościowy ma problem. Otóż użytkownicy Facebooka stają się coraz mniej aktywni. W efekcie publikują mniejszą liczbę postów pisanych własnoręcznie kosztem gotowców, czyli dajmy na to linków chociażby do jakiegoś ciekawego artykułu czy też teledysku. Społecznościowy gigant ma już pomysł jak rozruszać publikę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest nim nowa funkcja pogody, który pojawi się lada moment. Dzięki temu użytkownik na dzień dobry będzie otrzymywał wygodną informację o stanie aury za oknem. Niestety, ale Facebook ma jedną potężną wadę. Kontakty na nim występujące są płytkie, a proporcjonalnie wzrost ilości znajomych tylko dodatkowo pogłębia taki stan rzeczy. W tym celu serwis My mobile poleca zrobić prosty test urodzinowy. Na początku więc ukryjmy datę naszych urodzin.

Możemy tego dokonać w ustawieniach kontaktowych przy dacie urodzin, gdzie wybieramy symbol kłódki (informacja dostępna tylko dla nas), a nie globusa (dla wszystkich) czy też osób (dla znajomych). Następnie w dniu naszego święta przekonamy się ile tak naprawdę przyjaciół będzie pamiętało o życzeniach urodzinowych. Jeśli wynik będzie wyższy niż liczba palców jednej ręki to będzie całkiem dobrze. W rzeczywistości i tak niezawodna okaże się najbliższa rodzina oraz wąskie grono często spotykanych znajomych. Przyjaciele z Facebooka zaś tylko bazują na stosowanych powiadomieniach.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Warto zrobić prosty eksperyment z urodzinami na Facebooku”

 1. bolo Odpowiedz

  Potwierdzam to prawda. Warto też dla testów zmienić dzień urodzin choćby o jeden dzień. I też dostaniesz życzenia.

  • xiumanag

   Ale co mnie obchodzi czy ktoś mi napisze na urodziny życzenia czy nie napisze.
   Fakt jest taki, że z reguły o dacie urodzin wie tylko najbliższa rodzina, ja nie znam z pamięci daty urodzin nikogo ze znajomych.
   I gdybym nie widział że mają urodziny, to bym im nie złożył życzeń. Chyba że po prostu jest to bliższa paczka i ktoś kogoś zaprasza.

   Nie wiem o co konkretnie chodzi w tym felietonie/artykule, tzn. jaki jest tego morał.

   Mam na fb znajomych z podstawówki, studiów, którzy się rozjechali po świecie, a do dowodów/ legitymacji im nie patrzyłem.
   To chyba miłe, że jak mają urodziny (a dowiedziałem się przez fb) napiszę im kilka słów, choć wiem że i tak się na żywo nie zobaczymy. Czy to zbrodnia?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt