Fifty-fifty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

fifty-fifty

To dopiero jest ciekawa historia. Otóż sieć komórkowa Play przy okazji ogłaszania swoich wyników finansowych za 4Q/2015, gdzie przekroczona została magiczna bariera 14 milionów klientów, wspominała o jeszcze jednej interesującej kwestii. Chodziło o fakt występowania takiej samej liczby osób korzystających z Post-paida jak i Pre-paida.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Równy udział po 50%, czyli z angielskiego fifty-fifty bez dwóch zdań jest pewnym zaskoczeniem. Raczej większość sympatyków telekomunikacji spodziewała się dominacji popularnych karciarzy na tle kontraktowców często wyśmiewanych (zupełnie niesłusznie) przez tych pierwszych. Do tej pory dumnie największym udziałem klientów płacących abonament na tle niepewnych doładowań zawsze się chwalił Plus.

Ostatnio jednak jakby nieco ucichł w tym temacie. Ponadto prezes sieci komórkowej Play prognozuje, że udział osób korzystających z abonamentu będzie rósł na tle tych używających rozwiązań na kartę. Wszystko za sprawą dostępności niezłych telefonów komórkowych za złotówkę oraz rozmaitych promocji jak chociażby darmowy streaming muzyki w usłudze premium Tidal należącej do sławnego amerykańskiego rapera Jay-Z.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt