HTC tradycyjnie ze stratą kwartalną

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

htc-tradycyjnie-ze-strata-kwartalna

To już chyba będzie tradycja w wykonaniu HTC. Tajwańska firma bowiem notuje kolejną stratę w wysokości 101 milionów dolarów (przy przychodzie 766 milionów dolarów) w 4Q/2015. Można ją przyrównać dla łatwego zapamiętania do animowanego filmu Disneya o tytule 101 Dalmatyńczyków. Dla przykładu, kwartał wcześniej HTC było pod kreską 139 milionów dolarów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mimo wszystko tajwańską firmę wcale nie opuszcza optymizm. HTC chwali się dobrym poziomem sprzedaży smartfonów z serii Desire oraz modelem One A9 (choć trzeba przyznać, że na dłuższą metę strategia kopiowania na potęgę designu Apple iPhone może wyjść mu tylko bokiem). Do tego dochodzi rzeczywistość wirtualna za pomocą dedykowanych okularów VR, dla których podobno firma jest gotowa porzucić smartfony.

Takie ciekawe rewelacje pojawiają się w niektórych mediach amerykańskich. Z pewnością wiele będzie zależało od premiery HTC One M10. Pierwsze przecieki niestety znowu potwierdzają niemalże 100% naśladownictwo względem złotych iPhonów od Apple. To tylko potwierdza słabość producenta na polu jakichkolwiek innowacji w kwestii designu. Najłatwiej jest skopiować styl znakomicie sprzedającego się konkurencyjnego gracza.

(fot. HTC/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt