T-Mobile nie ma litości dla internetowych cwaniaków

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

t-mobile-nie-ma-litosci-dla-internetowych-cwaniakow

Amerykańskie T-Mobile znowu daje o sobie znać. Celowo zostało tutaj użyte te słowo, gdyż w przeszłości telkom oferował innowację w postaci możliwości 3-krotnej wymiany telefonu w ciągu jednego roku. Teraz jednak nowością jest kara dla użytkowników robiących ze swoich smartfonów router z nielimitowanym internetem chociażby zastępujący później stałe łącze dla komputera.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ci często korzystają z dodatkowych aplikacji maskujących takie działania. Karą jest zmniejszenie pakietu internetowego z dawnego poziomu 7 GB, który można legalnie wykorzystać za pomocą funkcji Wi-Fi tethering. Jak informuje operator, rekordziści potrafili w ten sposób miesięcznie pobrać bagatela 2 TB danych. Na całe szczęście według telkoma jest to mniej niż 1% jego wszystkich amerykańskich klientów.

Na koniec warto dodać, że w Polsce jest jedna sieć komórkowa oferująca prawdziwy No Limit w kwestii internetu mobilnego w telefonie bez żadnych lejków po przekroczeniu pewnego progu. Jest nią Heyah. Oczywiście operator ma w swoich regulaminach zakazy używania telefonów jako modemów dla notebooków. Swoją drogą to ciekawe czy monitoruje on wszelkiego rodzaju nadużycia względem nieco bardziej zaradnych klientów.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “T-Mobile nie ma litości dla internetowych cwaniaków”

  1. Skuter Odpowiedz

    Korzystam z usługi no limit w Heyah i zdarzyło mi się udostępnić internet i do tej pory nie było problemu. Pytanie czy w Polsce ludzie będą korzystać z takiej możliwości z rozsądkiem, bo podejrzewam, że gdyby w USA nie dochodziło do tak skrajnych nadużyć też by się tym jakoś specjalnie nie interesowali, każdy używa inaczej, teraz przy niektórych aplikacjach kilkadziesiąt GB może w miesiąc pójść przecież.

  2. bolo Odpowiedz

    Świat się zmienia i potrzeby. No jeżeli jest taka możliwość to czemu nie korzystać?? Płacę i korzystam a czy wykorzystam 2GB czy 3TB to gówno ich obchodzi. Jak nie chcą dawać nolimitu to niech zrobią paczkę z limitem i problem rozwiązany.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt