To już pewne, BlackBerry stawia na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

to-juz-pewne-blackberry-stawia-na-androida

To już praktycznie pewne. BlackBerry wchodzi w Androida. Tym samym uśmiercony zostaje posiadający wręcz marginalne udziały mobilny, autorski system operacyjny BlackBerry OS. Dla porównania będący w równie trudnej sytuacji Microsoft wciąż jeszcze walczy z Windows Phone za pomocą drastycznych cięć kosztów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na taki obrót sprawy wskazuje zakupienie przez kanadyjską firmę dosłownie na dniach dwóch domen internetowych, mianowicie www.androidsecured.com oraz www.androidsecured.net. Przypomnijmy, że dobrze chroniony Android był warunkiem wejścia do świata zielonego robota stawianym przez samego prezesa BlackBerry przy ogłaszaniu kolejnych słabych wyników finansowych.

Teraz jak widzimy, jeżynki zaczęły bardzo poważnie działać już w tym temacie. Kilka dni temu również Google dumnie ogłosiło oficjalne partnerstwo z BlackBerry w kwestii stworzenia jeszcze bezpieczniejszego Androida. Tak więc wszystkie znaki na niebie wskazują, iż miłośnicy fizycznych klawiatur QWERTY wreszcie otrzymają smartfon z zielonym robotem oraz przyzwoitymi parametrami.

(fot. BlackBerry/Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10859 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “To już pewne, BlackBerry stawia na Androida”

  1. Kamil Odpowiedz

    W tym szalenstwie moze byc metoda, sam bym sie skusil na Androida z fizyczna klawiatura QWERTY od BlackBerry. Moim zdaniem fiirma tym ruchem zostanie uratowana

  2. Janek Odpowiedz

    Dopiero niedawno przestały wychodzić nowe modele telefonów z qwerty na Androidzie, ale były to pojedyncze przypadki, w dodatku nigdy nie pojawiły się w Europie. Na naszym rynku od wielu lat nie było premiery androidowca z qwerty. Z drugiej strony samo z siebie się tak nie stało – widać nie ma dużego popytu. Co więcej czy dotychczasowi klienci nie odwrócą się od BlackBerry, kiedy Ci postawią na system Google? Fajnie byłoby mieć w końcu coś w sklepach z qwerty, ale jest sporo za i przeciw co do tego, czy będzie to udany na dłuższą metę zabieg.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt