T-Mobile na kartę też nie zaczarował klientów swoją nową, katastrofalną wręcz ofertą

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

t-mobile-na-karte-tez-nie-zaczarowal-klientow-swoja-nowa-katastrofalna-wrecz-oferta

Katastrofa i wielkie niezrozumienie. Tylko takie słowa cisną się na usta jak człowiek spogląda na nową ofertę sieci komórkowej T-Mobile na kartę oraz Mix na łamach biura prasowego różowego telkoma. Przypomina ona nieco ostatnie propozycje Heyah związane z rozmaitymi paczkami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przechodzimy więc do meritum sprawy. Pakiet 2 w 1 zawiera nielimitowane rozmowy w T-Mobile oraz Heyah, a do tego zawsze aktywne konto lub (te słowo jest kluczowe, ponieważ mamy to albo to, a nie kilka rzeczy razem) dostęp do usługi NaviExpert (wyłącznie dla Mixa) za 9,99 PLN miesięcznie. Ta promocja jest prawdziwym dramatem. Już w starej taryfie T-Mobile Frii mieliśmy połączenia w ramach sieci za 0 PLN przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN. W nowej opcji zaś płacimy zawsze prawie 10 PLN.

Idziemy dalej. Pakiet 3 w 1 obejmuje do tego na dokładkę 1 GB danych, ale za to kosztuje 14,99 PLN. Trzecia propozycja to pakiet 4 w 1 zawierający jeszcze na deser nielimitowane SMSy do wszystkich sieci. Oczywiście wiąże się to z podwyżkami, w następstwie których produkt jest w cenie 19,99 PLN. Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 30 dni. Tak więc jak widzimy, oferta sieci komórkowej T-Mobile jest nie tyle zła, co wręcz katastrofalna. Z taką strategią Play jeszcze przez lata świetlne będzie deklasował W4.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “T-Mobile na kartę też nie zaczarował klientów swoją nową, katastrofalną wręcz ofertą”

  1. Remek Odpowiedz

    Mi ich oferta odpowiada, bo mam 5 Gb internetu i nielimitowane smsy do wszystkich, dodam tylko że z tej kary korzystam w zegarku… 

  2. adik Odpowiedz

    tak naprawde heyah stracila swoja atrakcyjnosc juz za czasow ery, a po przejeciu przez niemcow jest tylko gorzej i przenioslo sie to na cala siec t-mobile,lubialem siec heyah bo byla kiedys atrakcyjna ale jej wlasciciel nic nie zrobil aby mnie w niej zatrzymac.

  3. kiki Odpowiedz

    To co zaproponował T-mobile ma już od jakiegoś czasu Play w Formułach: SMS, 3w1, 4w1 – tylko oferuje jeszcze więcej za jeszcze niższe pieniądze. Jeszcze ciekawsza jest oferta Virginmobile np. #pełenluz .Generalnie większość ciekawych ofert oscyluje cenowo w okolicach 20 zł/m-c.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt