Aplikacja muzyczna Walkman w formie pliku APK na Androida jest dostępna dla każdego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacja-muzyczna-walkman-na-androida-w-formie-pliku-apk-jest-dostepna-dla-kazdego

Sporo użytkowników z zazdrością spogląda na odtwarzacz muzyczny Walkman dostępny wyłącznie w smartfonach japońskiej marki. Chodzi rzecz jasna o brand Sony Mobile. Odtwarzacz muzyczny w czystym Androidzie czy też w nakładce TouchWiz od Samsunga nie prezentuje się już tak okazale. Na całe szczęście z pomocą przychodzi otwartość zielonego robota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie dosłownie każdy z nas może sobie zainstalować plik APK z aplikacją Walkman dzięki magikom z forum XDA Developers, którzy wyodrębnili ten dedykowany program rozwijany przez koncern Sony dla swoich urządzeń. Do tego celu będzie wymagany Android w wersji minimum Jelly Bean, ale nie powinien być to w chwili obecnej jakiś większy problem, ponieważ żelkowe wydanie zielonego robota jest najpopularniejsze z udziałami wynoszącymi niespełna 50% (o znikomym Lollipopie nie wspominając).

W tym celu wystarczy zajrzeć na podstronę forum XDA Developers z wątkiem www.forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730431. Znajdziemy tam całą masę rozwiązań od zdolnych programistów lubiących grzebać w swoich inteligentnych telefonach komórkowych. Natomiast oficjalna witryna dotycząca aplikacji multimedialnych od Sony typu Walkman, Filmy, Album, PlayStation czy What’s New jest dostępna na www.sonymobile.com/pl/apps-services/sony-media-apps.

(fot. Sony/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Aplikacja muzyczna Walkman w formie pliku APK na Androida jest dostępna dla każdego”

    • Kamil

      Mi działało bez problemu, z tym że pobrane pliki były spakowane w formacie ZIP, a nie APK i później sobie darowałem testowanie na tablecie 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt