Aplikacja Here Maps jest już oficjalnie dostępna na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacja-here-maps-jest-juz-oficjalnie-dostepna-na-androida

Stało się. Po początkowej dostępności wyłącznie na smartfony Samsung GALAXY czy też dedykowany smartwatch tego producenta, teraz dosłownie każdy posiadacz telefonu komórkowego z zielonym robotem na pokładzie może przetestować na własnej skórze aplikację Here Maps. Ta nawigacja była w przeszłości ceniona głównie za tryb pracy offline bez konieczności używania internetu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ma to kolosalne znaczenie chociażby podczas zagranicznych podróży. Roaming wciąż jest znacznie droższy na tle transmisji danych w kraju. Teraz to nie będzie stanowiło żadnego problemu. Każdy zainteresowany może pobrać na swój telefon plik APK z aplikacją Here Maps z witryny www.here.com/beta/android. Niestety jest jeden bardzo ważny warunek, z którym sporo osób może mieć problem.

Program do poprawnego działania wymaga Androida 4.1 Jelly Bean. W przypadku posiadania starszej wersji zielonego robota, tytuł zapewne wcale się nam nie uruchomi. Ponadto zalecana jest obecność w urządzeniu minimum 1 GB RAM pamięci operacyjnej, co potwierdza podstrona www.360.here.com/2014/10/21/here-for-all-android. Co ciekawe, aplikacja Here Maps na Windows Phonie z 512 MB RAM działa płynnie i bezproblemowo.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Aplikacja Here Maps jest już oficjalnie dostępna na Androida”

  1. regulator Odpowiedz

    Wczoraj testowałem na SGSIII (który ma RAM’u ile ma) i zarówno online, jak i offline działa bardzo dobrze. Trasę oblicza bardzo szybko, alternatywę trasy pokazuje na bieżąco( nie przelicza w nieskończoność jak np. nawigacja Yanosika), przyjemny i czytelny interfejs, miły głos lektorki. Mojego domu nie ma w tej aplikacji (sąsiedzi są) ale nie ma go nawet w Geoportalu, więc jest ok.

    • Kamil

      Jak będę miał czas to sprawdzę też ją na tablecie, zobaczymy jak się sprawuje

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt