Windows Phone 8.1 z Lumia Denim to kraina bugów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

windows-phone-8-1-z-lumia-denim-to-kraina-bugow

Jak to mawiał klasyk, miało być pięknie a wyszło jak zawsze. Tak można określić duże oczekiwania użytkowników związane z aktualizacją Windows Phone 8.1 (GDR1) i Lumia Denim. W rzeczywistości oprogramowanie okazało się nieco bardziej stabilne od wersji Lumia Cyan, ale już zdecydowanie mniej od kapitalnie działającej czystej ósemki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi rzecz jasna o Windows Phone 8 (tej ubogiej w funkcje). Niestety, jak tylko mobilne kafelki zaczęły puchnąć pod względem mnogości kolejnych opcji to doszły nowe problemy. Delikatne przycięcia stały normą. Negatywny efekt z pustymi kwadratami także zupełnie tak jakby tymczasowa pamięć operacyjna RAM nie działała poprawnie. Do tego dochodzą rozmaite bugi, które wcześniej nie występowały. Wystarczy tutaj nadmienić gubienie zdjęć podczas ich przesyłu do chmury OneDrive.

To nie wszystko. Może się nam zdarzyć błąd z niepoprawną synchronizacją notatek OneNote (pomaga usunięcie i stworzenie od nowa kolejnej notatki). Dalej nie naprawiono bugu z tragicznym celowaniem kursora (Android bije go na głowę pod tym względem). Nic więc dziwnego, że w Windows 10 Mobile pojawił się na klawiaturze wirtualnej swoistego rodzaju joystick do sterowania kursorem. Tak więc jak widzimy jeszcze spora droga jest przed mobilnymi kafelkami do doskonałości.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “Windows Phone 8.1 z Lumia Denim to kraina bugów”

 1. żabojad Odpowiedz

  U mnie też na Lumii 630 DS te puste kafle najbardziej denerwują. Kolejny mit z niezawodnością kafli na słabych fonach upada ;(

  • Kamil

   Mam nadzieje, ze Windows 10 Mobile bedzie duzym przelomem

  • Wini

   To teraz proszę o propozycje nowych  telefonów z Langroidem w podobnej cenie jak L630 (350-400pln) i działającego płynniej?

  • Marcin

   Ło matko! Co się stało? Jak to możliwe? Windows tak długo wyczekiwany Denim ma bugi, toż to niemożliwe! @Wini już raz Ci odpisałem na Twoje pytanie.
   Czysty Android działa świetnie. A jeśli chciałbyś coś z wyższej półki za pół ceny innych flagowców, to OnePlus One jest godny polecenia – miałem to cudo przez jeden dzień w rękach i mogę polecić z czystym sercem. To trochę upokarzające dla Microsoftu że musi dopłacać ludziom aby kupowali ich sprzęt.

  • Marcin

   Ooo, właśnie Android One. Kamil Ty to masz świetne pomysły 🙂

  • tomasz

   No tak- porównać low-endy z telefonem kilka(!) razy droższym i potem marudzić że telefon za 300-400 pln z windowsem działa wolniej niż telefony za 2-3-4k z androidem….

 2. minik971 Odpowiedz

  Mój pierwszy WP to 8.1 Denim, nie mam porównania z poprzednimi wersjami… Nie narzekam, 1 GB RAMu i nie odczuwam przycięć. Brakuje jednak kilku rzeczy. Np. na stronie ze śledzeniem paczek wpisałem długi numer, który później chciałem skopiować, ale nie było takiej możliwości. To bardzo denerwuje.

 3. maciej Odpowiedz

  U mnie na l630 ponad 130 aplikacji i żadnych przycieć czy pustych kafli nie

  • Kamil

   Ten problem wystapuje tylko na smartfonach z 512 MB RAM pamieci operacyjnej

 4. Kamil Odpowiedz

  Zapowiada się ciekawie, gdyż Windows 10 Mobile ma być aktualizowany równocześnie na całym świecie w jednym czasie jak iOS od Apple w iPhonach, czyli niezależnie od kaprysów operatorów. Jednym słowem kolejny wielki przełom na mobilnych kafelkach! 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt