Nie działa dźwięk na Windows Phone 8.1 z Lumia Denim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nie-dziala-dzwiek-na-windows-phone-8-1-z-lumia-denim

Liczba błędów, bugów i usterek Windows Phone 8.1 z dodatkiem Lumia Denim już powoli przestaje być śmieszna. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że użytkownik wcale nie ma zainstalowanej w telefonie finalnej wersji (stabilnej) oprogramowania, a jedynie jakieś wydanie beta (nienadające się do codziennej pracy).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dosłownie na dniach My mobile opisywał problemy z samoczynnym restartem smartfonu Nokia Lumia 625. Teraz czas na kolejny kwiatek. Dotyczy on niemożności wyłączenia Bluetooth (można to poznać po charakterystycznych wielokropkach animujących się w nieskończoność w górnej części ekranu). W tym momencie aż przypominają się stare dobre czasy z podobnym błędem Wi-Fi error na Androidzie 2.2 Froyo w Samsungu GALAXY Pro.

Bug Windows Phone 8.1 z Lumia Denim ma jednak przełożenie na coś innego. Chodzi o całkowity brak dźwięku. Tak, w systemie Windows Phone nie ma dźwięku. Wynika to z tego, gdyż sygnał audio jest wysyłany w eter Bluetooth (potwierdza to regulacja głośności z logiem popularnego B z falą radiową) na zasadzie bezprzewodowego streamingu. Oczywiście w takiej sytuacji pomaga sprawdzone rozwiązanie z restartem smarfonu podobnie jak na błędzie Wi-Fi error.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Nie działa dźwięk na Windows Phone 8.1 z Lumia Denim”

  1. Matt Odpowiedz

    To moze hard reset albo wgranie na nowo systemu ? Lumia 640 LTE nie wykazuje tych problemow, a co do restartow to slyszales o poprawce od MS ? Podobno rozwiazuje sprawe na 8.1

  2. Piotr Odpowiedz

    Potwierdzam, Lumia 735 LTE z tym systemem i milczący Yanosik, gdy jadę autem. Koszmarne dziadostwo, czy tam jest jakiś dział testów lub QA w Microsoft?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt