Prezes Facebooka już jest bogatszy od założycieli firmy Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

prezes-facebooka-juz-jest-bogatszy-od-zalozycieli-firmy-google

Mark Zuckerberg, czyli założyciel (przez niektórych nazywany pospolitym złodziejem) największego na świecie serwisu społecznościowego Facebook posiada pokaźniejszy majątek od właścicieli Google, czyli króla wyszukiwania informacji w internecie. Ta informacja bez wątpienia daje do myślenia jak wielki potencjał biznesowo-marketingowy drzemie w popularnym FB. Wzrost akcji Facebooka spowodował, że obecnie Zuck (tak nazywany jest CEO tej korporacji wśród znajomych) ma majątek wart 33,3 miliarda dolarów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Liczbowo jest to wręcz kosmiczny poziom 33.000.000.000 $. Tak dużo człowiek może się dorobić pracując dla siebie, a nie kogoś. Dla porównania Larry Page (jeden z twórców Google) posiada 33,2 miliarda dolarów, zaś Sergey Brin (drugi założyciel Google) ma 32,9 miliarda dolarów. Kto wie, może opiniotwórcze medium w postaci serwisu My mobile też będzie kiedyś warte okrągły milion złotych (1.000.000 PLN) chociażby z uwagi na pierwsze w Polsce badanie atrakcyjności sieci komórkowych.

Potężna wycena Facebooka nie wzięła się z niczego. Portal dysponuje gigantyczną bazą różnych danych osobowych. O takiej dokładności Google może tylko pomarzyć. Ponadto wkrótce serwis postawi na operacje finansowe z możliwością zakupów bezpośrednio z mobilnej aplikacji jeszcze bardziej i tak podbijając swoją wartość. Jeśli zaś cena akcji Facebooka wzrośnie z 75 dolarów do 200 dolarów to automatycznie Mark Zuckerberg stanie się najbogatszym człowiekiem na świecie.

(fot. Facebook/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt