Inwestorzy Facebooka domagają się odejścia obecnego CEO Marka Zuckerberga

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Aplikacja mobilna Facebook była już wiele razy opisywana na łamach serwisu My mobile. Raz były to dobre informacje, jeszcze innym razem złe. Warto jednak na chwilę w tym miejscu powrócić do założyciela największego portalu społecznościowego na świecie. Firma, która niedawno zadebiutowała na giełdzie obecnie ma duże problemy.

Akcje tego przedsiębiorstwa spadają do najniższych wskaźników w historii (z 38 do 19 dolarów za sztukę). W efekcie Facebook jest warty w ciągu zaledwie kilku dni aż o 20 miliardów mniej. Inwestorzy nawet domagają się odejścia ze stanowiska CEO Marka Zuckerberga, czyli dyrektora generalnego z uwagi na jego młody wiek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy okazji jest on oczywiście niedoświadczony w kwestii zarządzania tak dużym przedsiębiorstwem internetowym. W tym samym miejscu pojawiają się kwestie oburzenia, że przysłowiowe dziadki (typowy wizerunek prezesa zarządu tak właśnie wygląda i raczej nie przystoi osobie w wieku poniżej 30 lat) z pewnością lepiej nie rozumieją tematyki globalnej sieci web. Gdzie jak gdzie, ale to nowoczesne spółki technologiczne IT z Doliny Krzemowej w słonecznej Kalifornii (najbogatszy stan USA) wyłamują się tym typowym stereotypom. Czas pokaże czy osoba Marka Zuckerberga będzie w przyszłości kierowała sterem o nazwie Facebook. Już wkrótce powinniśmy zacząć się spodziewać wyświetlania reklam w mobilnym Facebooku, ponieważ w tej chwili nic na swoich użytkownikach nie zarabia.

(fot. Facebook)

Przygotowane przez

jest autorem 12640 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Inwestorzy Facebooka domagają się odejścia obecnego CEO Marka Zuckerberga”

  1. grapi Odpowiedz

    czy to zdanie:
    „W efekcie Facebook jest mniej warty w ciągu kilku dni aż o 20 miliardów. ”
    jest po polsku?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt