Aplikacja Homework Helper odrobi za uczniów zadania domowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacja-homework-helper-odrobi-za-uczniow-zadania-domowe

Mówi się, że chyba na rozwiązanie każdego problemu wymyślono aplikację. Idealnie do tej tezy pasuje przykład, który za chwilę zostanie przedstawiony. Chodzi o mobilny program stworzony przez największą w Chinach wyszukiwarkę internetową. Baidu, bo o niej mowa przygotowała aplikację do odrabiania zadań domowych za uczniów o nazwie Homework Helper.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy, że wpiszą oni jego treść w menu tytułu, a po krótkiej chwili otrzymają gotowe rozwiązanie. Całość funkcjonuje dzięki innym użytkownikom, którzy zbierają wirtualne monety za dobrze wykonanie zdania. Następnie mogą je wymieniać na drobne prezenty typu ramka do zdjęć czy nawet notebooki marki Lenovo. Te ostatnie są zarezerwowane wyłącznie dla największych pracusiów z ogromną liczbą zdobytych punktów.

Przypomina to trochę ideę crowdfundingu, choć oczywiście nie ma mowy o tworzeniu innowacyjnych produktów. Nawet sami pracownicy Baidu przyznają, że jest to pewnego rodzaju forma oszustwa. Tak czy siak jest zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. Potwierdza to społeczność blisko 5 milionów osób (zapewne młodych) korzystających z aplikacji Homework Helper. Sprzyja temu też wskaźnik aż 80% poprawnych odpowiedzi.

(fot. Baidu/Wikipedia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Aplikacja Homework Helper odrobi za uczniów zadania domowe”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt