Dodatkowe 4% na lokacie za używanie mobilnej aplikacji mBank

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

dodatkowe-4-na-lokacie-za-uzywanie-mobilnej-aplikacji-mbank

MBank przygotował ofertę, która ma za zadanie jeszcze bardziej promować jego rozwiązania. Chodzi o trzymiesięczną lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku. Aby skorzystać z akcji marketingowej trzeba do najbliższego wtorku, 17 czerwca 2014 roku pobrać aplikację mobilną mBank. Sama promocja zaś obowiązuje do 8 lipca. Następnie klientom zostanie udostępniony wniosek o lokatę w nowym serwisie transakcyjnym.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Minimalna wartość środków zostawionych w depozycie to 500 PLN, zaś największa 10.000 PLN. Nie trudno zatem policzyć, ile tak naprawdę zyskamy przy wyborze największej kwoty. 4% z 10.000 PLN daje nam równe 400 PLN bonusu. Trzeba jeszcze pamiętać, że lokata 4% dotyczy oprocentowania w skali roku, a nie trzech miesięcy. Rok podzielony przez trzy da nam czwóreczkę. Tym samym 400 PLN : 4 = 100 PLN. Tak więc stówkę faktycznie otrzymamy z kwoty 10.000 PLN złożonej na lokacie.

Nie jest to oczywiście tak atrakcyjna propozycja jak Alior Sync z 5% Cashbackiem. Ten jednak nie przetrwał próby czasu i teraz jest już tylko cieniem dawnej, naprawdę świetnej propozycji usług bankowych. Być może premia 500 PLN za transfer w nowym tworze T-Mobile Bank pozwoli choć trochę zatrzeć złe wrażenie po stopniowym pogorszeniu warunków. Więcej szczegółów o lokacie 4% znajdziemy na oficjalnym blogu www.mbank.pl/…/tylko-teraz-4-promocyjna-3-miesieczna-lokata-mobilna.html.

(fot. MBank/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt