Tesco przygotowuje flagowca na miarę Samsunga GALAXY S 5

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tesco-przygotowuje-flagowca-na-miare-samsunga-galaxy-s-5

Jeśli chodzi o związki sieci sklepów Tesco z telekomunikacją to ostatnio mogliśmy kojarzyć co najwyżej problemy z dostępnością maskotek Angry Birds w bardzo promocyjnej cenie. Czasem jeszcze do tego dochodziły naprawdę marnej jakości tablety od nieznanych chińskich producentów. Ten ostatni element już wkrótce ulegnie jednak pozytywnej zmianie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak podają zagraniczne media, Tesco planuje wydać mocnej specyfikacji smartfony oraz tablety z Androidem w korzystnej (ale nie ekstremalnie niskiej) cenie. W przypadku telefonów komórkowych ich moc obliczeniowa ma sprostać flagowej galaktyce koreańskiego producenta. Chodzi oczywiście o Samsunga GALAXY S 5. Zapowiada się nam zatem interesującą historia względem potężnego gracza na rynku handlowym zwykłych, codziennych zakupów detalicznych.

Na koniec warto przypomnieć, że w przeszłości Tesco oferowało już swoim klientom wydajny tablet w cenie około 600 PLN. Za te pieniądze otrzymać konsumenci mogli 7 calowy ekran o rozdzielczości 1440×900 px, czterordzeniowy procesor typu Quad-Core o taktowaniu 1.5 GHz z grafiką Mail-400 MP wspomaganą 1 GB RAM pamięci operacyjnej. Do tego dochodziło też 16 GB przestrzeń na pliki, 3 MPix aparat fotograficzny oraz 2 MPix wizjer do funkcji videocall, z której i tak mało kto w dzisiejszych czasach korzysta.

(fot. Tesco/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Tesco przygotowuje flagowca na miarę Samsunga GALAXY S 5”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt