Nowy CEO sieci komórkowej Plus

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowy-ceo-sieci-komorkowej-plus

Roszady na najwyższych stanowiskach w potężnych korporacjach to prawdziwa specjalność ostatnich godzin. Dopiero co informowaliśmy o nowym CEO Microsoftu w postaci Satyi Nadelli, a już mamy następny przykład zmiany prezesa w firmie technologicznej. Tym razem dotyczy on najnowocześniejszej sieci komórkowej w Polsce, bo przecież lidera technologii LTE (konkurencja ma go dogonić według prognoz dopiero w 2015 roku pod względem zasięgu 4G).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Prezesem Polkomtela został Tobias Solorz, syn Zygmunta Solorza-Żak. Nie powinno to być jakieś większe zaskoczenie. Pierwsze informacje na temat takiego obrotu sprawy pojawiły się przeszło dwa lata temu, bo już w grudniu 2011 roku. Teraz stają się one rzeczywistością. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że podobnie jak w przypadku Microsoftu, młody umysł uzdrowi markę Plus. Zielony operator dawno temu stracił łatkę niezwykle atrakcyjnego gracza w segmencie Pre-paid. Legendarne reklamy z SMSami za 1 grosz w taryfie Team 7 (usługa Swojaki) oraz wyznacznik atrakcyjności to już niestety tylko i wyłącznie historia.

Najlepsze warunki według ostatniego notowania My mobile RANKING ma zdecydowanie Virgin Mobile. Plus zaś plasuje się w dolnych rejonach stawki. Wysoka jakość sieci komórkowej to jeszcze za mało by zdobyć przychylność konsumentów. Trzeba powalczyć ofertami. Cały komunikat prasowy o zmianie warty w Plusie znajdziemy na podstronie www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1063, który znowu został skopiowany przez wybrane portale telekomunikacyjne. Tak wygląda ich fatalny poziom merytoryczny.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Nowy CEO sieci komórkowej Plus”

  1. Aguś Odpowiedz

    Plus już dawno przestał być dominującą siecią, Przestał być konkurencyjny i tracą przez to konsumentów. Ja też jakiś czas temu zmieniłam sieć i ta jest o wiele lepsza niż plusa..

    • Kamil

      Plus na początku przyszłego tygodnia przedstawi nowe abonamenty z LTE, może się choć trochę rozkręci 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt