Malejące stawki w Plus Mix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

malejace-stawki-w-plus-mix

Dawno w naszym serwisie nie prezentowaliśmy informacji o nowych ofertach typu Mix. Czas więc nadrobić zaległości związane z tym najmniej popularnym systemem łączonym, gdzie w sondzie My mobile zdecydowanie górą byli karciarze. Sieć komórkowa Plus kilka dni temu przygotowała nowe rozwiązanie właśnie w mixie. W największym skrócie można powiedzieć, że jest to taryfa malejąca.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Im większa kwota doładowania tym niższa stawka. I tak przy wykonaniu zasilenia sumą 50 PLN lub wyższą, cena za minutę połączenia wynosi zaledwie 12 groszy (0,12 PLN) oraz 5 groszy (0,05 PLN). To znacznie mniej niż realny koszt minuty rozmowy w Virgin Mobile (0,13 PLN wliczając w to 50% bonus zawsze występujący przy doładowaniu). Oczywiście w przypadku małych zasileń stawki będą znacznie wyższe. Idealnie wszystko prezentuje grafika powyżej artykułu. Jeżeli klient wykonana doładowanie sumą mniejszą niż 20 PLN to zapłaci za minutę rozmowy bagatela 49 groszy (0,49 PLN) i 20 groszy (0,20 PLN) za SMSa.

Tak więc ta oferta bez telefonu zdecydowanie bardziej może przydać się osobom nieco aktywniejszym. Umowa kontraktowa Mix zawsze obowiązuje 12 miesięcy, czyli rok. Okres ważności promocyjnych stawek wynosi 30 dni. W przypadku jego upłynięcia konsument płaci stawki według taryfy Mix20. Daje to odpowiednio koszt 0,39 PLN za minutę rozmowy oraz 0,15 PLN za SMSa co znowu potwierdza zdjęcie użyte w artykule. Dotyczy to jednak opcji wyższych niż 20 PLN wartość zasilenia. Za 1 MB mobilnego internetu z kolei zapłacimy dokładnie 0,29 PLN (jednostka naliczania to zapewne 100 kB, choć w regulaminie nic na ten temat niestety nie wiadomo). Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie telkoma.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Malejące stawki w Plus Mix”

  1. buba Odpowiedz

    taryfa dla nieswiadomych coz ladowac 50zł co miesiac to kpina przy nju i minimax nolimit minut za 29zł/miesiac. Cóz plus doi brutalnie nieswiadomych co wejda do ich salonu

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt