Gadaj bez limitu za 99 groszy dziennie w NJU Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

gadaj-bez-limitu-za-99-groszy-dziennie-w-nju-mobile

Pod koniec sierpnia bieżącego roku NJU Mobile ulepszyło swoją ofertę na kartę. Teraz niebiesko-żółty operator urozmaica produkty Pre-paid dzięki wprowadzeniu nowej opcji. Gadaj bez limitu za 99 groszy dziennie to najnowsza propozycja skierowana dla użytkowników częściej rozmawiających niż wysyłających SMSy czy surfujących po internecie. W największym skrócie można tę nowość przedstawić następująco.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Za sumę 0,99 PLN w ciągu doby możemy rozmawiać bez ograniczeń ze wszystkimi telkomami. Wystarczy, że danego dnia przegadamy te 99 groszy i późniejsze opłaty już nie będą nam naliczane. Przypomina to więc rozwiązanie Heyah Dniówka, z tym że tam mieliśmy wyłącznie macierzystego operatora oraz niższą cenę 0,28 PLN. Warto też pamiętać o podjęciu decyzji. Nie możemy bowiem jednocześnie korzystać ze starej usługi STOP 2 PLN w NJU Mobile jak wybierzemy Gadaj bez limitu za 99 groszy. 

Aktywacja krótkim kodem *127*54# tej drugiej promocji to wydatek 6 PLN na 62 dni, czyli dwa miesiące. Mamy zatem podobną sytuację do tego, co było w przypadku wcześniejszego wariantu. Więcej szczegółów o rozwiązaniu znajdziemy na podstronie www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte. Na koniec warto jeszcze dodać, że za SMSy zapłacimy 0,09 PLN, MMS 0,19 PLN i Internet 0,19 PLN za każdy 1 MB, czyli dokładnie tyle co w standardowym cenniku. Swoją drogą to humor marketingowcom Orange/NJU Mobile dopisuje, czego najlepszym przykładem jest grafika z motywem charakterystycznym dla komputerowej serii gier GTA. Wystarczy spojrzeć na grafikę powyżej niniejszego artykułu, która pojawiła się także na profilu NJU Mobile na Facebooku.

(fot. NJU Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10292 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

17 komentarzy do “Gadaj bez limitu za 99 groszy dziennie w NJU Mobile”

  • Kamil

   Dokladnie tak. Tym bardziej, ze jak jednego dnia nic nie dzwonimy to nic nie placimy i oszczedzamy

 1. bazooka Odpowiedz

  No ja czekam na ruch Virgin, stoją trochę… być może wciąż są na górze, ale raczej dla dzwoniących sporadycznie (mi to pasi w DUAL-SIM)…
  …ponad 6 minut dziennie na komórki i już NJU tańsze, tylko +50% ich promuje no i może te 100MB za free, ale gdzie jakieś choćby darmowe po sieci?

  • bazooka

   Z całym szacunkiem Kamilu, ale dlaczego zawsze odnosisz się do jednej części postu, do której ci wygodnie – przez co psujesz jego oddźwięk?
   Nie było w tamtym temacie takiego przeliczenia, że dopiero od ok 5minuty i 44 sekundzie dzwonienia jednego dnia – NJU się opłaca w stosunku do Virgin, bo w NJU aktywacja tego „taryfy” to 6zł / 62dni – co daje ok 10gr/ dzień, a więc dziennie obowiązkowo płacimy 10gr za to.
   Teraz jeszcze trzeba wydać 99gr na połączenie dziennie po komórkowych by dalej mieć za darmo, czyli 99+10 = 1,09zł a to daje przy tej samej stawce w obu sieciach 19gr, dokładnie 5,73minuty.
   Morał z tego taki, że dalej NJU opłaca się dla dzwoniących dużo, a nie używających drugiej karty w DUAL-SIM do sporadycznych połączeń poza sieć. Można bowiem rozmawiać po sieci taniej lub no-limit a poza sieć móc nie wydać nawet 6zł / m-c – czyli tyle co kosztuje aktywacja usługi w NJU.
   To powinno Virgin zmusić do myślenia, bo stoją z programem, i brak obniżej kosztów po sieci. Tymczasem CMOK mi odpowiedział, że żadnych zmian nie przewidują – mam nadzieję, że te ruchy innych op-ów trochę ich ruszą, co zadziała z korzyścią dla nas.
   Poniżej spodziewam się przeliczeń BUBY tego samego z uwzględnieniem BONUSu Virgin 🙂
   Mam nadzieję jednak, że wszyscy bierzecie po uwagę też dlaczego oferta NJU nie musi zrównać się z Virgin by była atrakcyjną – otóż NJU to orange, i połączenia do nich traktowane są jako połączenia po sieci orange – to co nie uwzględnione w rankingu tu się uwydatnia, Ci którzy nie są egoistami przy zmianie operatora zrozumieją o co biega 🙂
   W lipcu NJU miał 80tys. abonentów – wprowadzenie na rynek: koniec kwietnia. Ilu pozyskał Virgin przez rok ?

  • bazooka

   errata: nie będę poprawiał literówek w stylu zamiast „tego taryfy” na „tej”, ale muszę zwrócić uwagę, iż jestem świadomy o tym, że powinno być „6zl / 2 miesiące” a nie na „m-c” 🙂

  • bazooka

   Nie no masakra co piszesz… do stacjonarnych nie można – kurde, dajcie na 14 miejsce nju mobile za to, toż to hańba dla narodu!
   Po ostatnim twoim oskarżeniu mnie o „przeżywanie” to teraz ja się zastanawiam „skąd” Ty mieszkasz…!?

  • bazooka

   Dla uspokojenia jednak dodam, iż obecna oferta Virgin „Bez kompromisów” jest ważna do 31 grudnia 2013r. i do tego czasu też mam zamiar przenosić drugiej SIM z Virgin 🙂

  • bazooka

   *NIE mam zamiaru przenosić 🙂
   Kamil dodaj możliwość EDYCJI postów 🙂

  • buba

   Jakie oskarżenie? Część ludzi jest emocjonalna i tyle, a szczególnie Polacy.

 2. buba Odpowiedz

  I tak Plus wyprzedził wszystkich o pare dłgości ze swoją najnowszą ofertą mixPlusa mix bez telefonu na 12 miesiecy stawka 39gr/min!! Mam wrazenia, ze wPolsce zyja rózne segmenty ludzi i kazdy z kazdego segmentu ma inne wyobrazenie ile moze placic za telekomunikacja na miesiac. 

  Niedawno kupowalem w osedolwej Żabce doladowanie za 10zł do Virgin mobile i pani się dziwi, czemu nie za 50zł bo przecież konto po doł. za 10zł szybko utraci waznosc. To najlepiej pokazuje, ze rzadko u niej ludzie kupują mnijesze doladowania taka jest swiadomosc.

  Wyjasnielem jej ze po kazdym jakimkolwiek doaldowaniu ma rok wazne na wychodzace i przychodzace oraz ze w orange [jej corka tam ma] plusie i t-mobile trzeba wpisac kody aby tio miec. Najbardziej przeraza ze skoro dopiero teraz ode mnie sie tego dowiedziala to zanczy ze nonstop ona sprzedaje 50-tki [co 3 miesieczne 😀 ] A potem ludzie nie maja na chleb za to maja 600zł na telefonie 😀 Smutne

 3. Kamil Odpowiedz

  Promocja NJU Mobile z no limitem za 0,99 PLN do wszystkich komórkowych została przedłużona do odwołania 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt