Plus będzie miał nową siedzibę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-bedzie-mial-nowa-siedzibeTyle mówi się o kryzysie ekonomicznym w Polsce. On jednak chyba nie dotyczy wielkich sieci komórkowych działających w kraju nad Wisłą. Właśnie okazało się, że za dwa lata również zielony operator przeprowadzi się do nowoczesnej siedziby. Zdjęcie obok artykułu potwierdza, że budynek będzie naprawdę efektowny dla oka oraz mieszkańców.

Kto jak kto, ale Plus z pewnością może sobie na niego pozwolić. To właśnie on notuje największą rentowność z całej Wielkiej Czwórki (W4). Ma najliczniejszą bazę najbardziej kluczowych klientów kontraktowych. Co ciekawe, nowa siedziba Plusa będzie znajdować w bliskim sąsiedztwie również nowego biurowca .

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jak wiemy, obok niego znajduje się ponadto główna kwatera dowodzenia sieci komórkowej Play na ulicy Taśmowej. Tylko ten nieszczęsny Orange ze swoim Miasteczkiem, gdzie trwa przeprowadzka stoi gdzieś z boku. Mało brakowało, a wszystkie kluczowe telkomy na rynku polskim zamieszkałyby na jednym osiedlu jak rodzina. Tak jednak nie będzie. Na koniec warto wspomnieć, że obecna siedziba Polkomtela znajdująca się na ulicy Postępu (cóż za dziwny zbieg okoliczności z postępem technologicznym LTE 150 Mb/s jakiego dokonuje wyłącznie zielony operator) jest zajmowana przez niego od 2005 roku. Z pewnością te osiem lat zrobiło swoje. W efekcie rozwijająca się dynamicznie organizacja nie mogła się pomieścić na dotychczasowej powierzchni biurowej. Wkrótce będzie ona miała większe pole do działania.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Plus będzie miał nową siedzibę”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt