Apple Park, nowa siedziba giganta z Cupertino jest na ukończeniu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jednak nie Apple Campus 2, lecz Apple Park. Tak będzie się oficjalnie nazywać nowa siedziba najbogatszej firmy globu. O dziwo, wcale nie jest nią jakaś korporacja farmaceutyczna. Trzeba przyznać, że prace budowlane postępują szybko i naprawdę bardzo sprawnie. Jeszcze w drugiej połowie 2014 roku mieliśmy w tym samym miejscu jedynie bowiem piachy oraz ściernisko.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Teraz ten imponujący obiekt jest praktycznie na ukończeniu. Można zaryzykować stwierdzenie, że powoli mają miejsce tam już tylko prace wykończeniowe oraz elewacyjne. Pierwsi pracownicy z blisko 12 tysięcznej załogi Apple zaczną przeprowadzkę do nowych biur już w kwietniu bieżącego roku. Ta operacja przenosin potrwa pół roku. Przy tej okazji pojawiają się nawet żarty o organizowanych wycieczkach do Cupertino.

Oczywiście miłośnicy nowych technologii by się na nie pisali. Więcej szczegółów na temat nowego Apple Park znajdziemy w oficjalnym komunikacie prasowym firmy na podstronie www.apple.com/newsroom/2017/02/apple-park-opens-to-employees-in-april.html. Poniżej też możemy zobaczyć materiał wideo z placu budowy. Pokazuje on dobitnie jak wiele zostało już zrobione. I pomyśleć, jak szybko ona zleciała.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY APPLE PARK

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt