Smartfony i tablety za 0 PLN w Plusie Oba Ma

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

smartfony-i-tablety-za-0-pln-w-plusie-oba-maPowoli, ale jednak polski rynek telekomunikacyjny dogania zachodnią czołówkę telkmów chociażby typu O2. Wszystko dlatego, że tam od wielu lat standardem jest oferowanie nowoczesnych telefonów komórkowych za darmo w przypadku podpisywania umowy. W kraju nad Wisłą zawsze trzeba było zapłacić, nawet tą symboliczną złotówkę.

Teraz to się zmienia za sprawą sieci komórkowej Plus i jej akcji marketingowej o dokładnej nazwie Masz Oba Ma z 0 złotych na start – raty. W jej ramach klient może liczyć na duet w postaci smartfonu oraz tabletu, oczywiście w jednym abonamencie. Co ciekawe, telkom zastosował tutaj nieoprocentowaną sprzedaż ratalną (dla sprzętu jest to 36 miesięcy) zupełnie tak jak ostatnio Heyah w swoim No Limicie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tak więc po zakończeniu terminu obowiązywania kontraktu trzeba pamiętać o kolejnym roku spłaty. Oferta dostępna jest wyłącznie w salonach Plusa. Do wyboru mamy dwa zestawy. Pierwszy z nich zawiera parę w postaci telefonu Nokii Lumia 520 oraz tabletu Modecom FreeTab 9701 HD X1, z kolei drugi zawiera Sony Xperia J i Modecom FreeTab 9701 HD X1. Propozycja spodoba się z pewnością osobom, które cenią sobie wygodę w postaci otrzymywania później tylko jednego rachunku do zapłacenia, a nie stosu dokumentów. Tak właśnie jest w przypadku najnowszej promocji abonamentowej sieci komórkowej Plus. Wszystkie szczegóły na jej temat są dostępne na oficjalnej podstronie. Poniżej prezentujemy zabawne spoty Polkomtela, które jak zawsze nawiązują do prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie przypadkowo jego akcja nosi nazwę Oba Ma niczym przywódca światowego supermocarstwa, Barack Obama.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA PLUS OBA MA (SMARTFON I TABLET ZA 0 PLN)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt