Orange promuje nielimitowane SMSy do wszystkich sieci w ofercie na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

orange-promuje-nielimitowane-smsy-do-wszystkich-sieci-w-ofercie-na-karteDział marketingu sieci komórkowej Orange pracuje na najwyższych obrotach. Wszystko dlatego, że w niespełna tydzień od ogłoszenia promocji darmowych i nielimitowanych SMSów do wszystkich po doładowaniu zaprezentowała została reklama jeszcze lepiej oddająca jej charakter. W klipie wideo wykorzystano motyw z tenisem stołowym.

Szkoda tylko, że tak świetna akcja marketingowa powoduje automatyczne wyłączenie rocznej ważności konta. Skorzystanie z niej oznacza dla nas przejście na standardowy okres po wykonaniu zasilenia, czyli 50 PLN przedłuża nam możliwość wykonywania połączeń wychodzących o 90 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gdyby tak Orange dał darmowe SMSy do wszystkich bez żadnych skutków ubocznych to mielibyśmy świetny bonus. Kto wie, może dzięki temu pomarańczowy operator zyskałby większe przychody przez częstsze doładowania klientów. Tak niestety skończyło po raz kolejny na wielkim rozczarowaniu. Małe są również szanse na to, że tego typu praktyki się u niego skończą. Orange jest teraz w trudnej sytuacji finansowej i dosłownie na każdym kroku musi szukać źródeł zysku. Oby tylko nie poszedł on śladami T-Mobile czy Heyah w kwestii wprowadzenia opłaty za sprawdzenie stanu konta krótkim kodem USSD (za roczną ważność już płacimy, na szczęście raz na rok, a nie co miesiąc).

(fot. Orange/My mobile studio)

REKLAMA NIELIMITOWANYCH SMSÓW DO WSZYSTKICH PO DOŁADOWANIU W ORANGE

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Orange promuje nielimitowane SMSy do wszystkich sieci w ofercie na kartę”

  1. Kamil Odpowiedz

    No i Orange nie przedłużył promocji nielimitowanych SMS do wszystkich sieci po doładowaniu. Szkoda zatem chociażby tej ciężkiej pracy marketingowców włożonej w stworzenie tej reklamy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt