Gry EA Mobile 90% taniej na Wielkanoc oraz specjalna promocja Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

gry-ea-mobile-90-procent-taniej-na-wielkanoc-oraz-specjalna-promocja-playZ okazji Świąt Wielkanocnych studio EA Mobile przygotowało wielką obniżkę gier. Przeszło 55 z nich ma rabat 90%, w dodatku masa jest dostępna zupełnie za darmo co może cieszyć. Oferta dotyczy takich platform jak iOS, Android oraz Windows Phone. Obecność zwłaszcza tego ostatniego gracza dla wielu jest miłym zaskoczeniem.

Może to oznaczać fakt, że mobilne okienka powoli są już brane poważnie pod uwagę, co wcześniej było widać po dostępności Angry Birds Star Wars równocześnie z premierą na iOS czy Androida. Dokładną listę przecenionych gier EA Mobile możemy znaleźć na dedykowanej podstronie. To jednak nie wszystko. Play równolegle przedstawił swoją promocję (ważną do wtorku, 2 kwietnia 2013 roku) z tym samym deweloperem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ona także nawiązuje do wielkanocnej tradycji. Niczym nie różni się od wcześniejszych obniżek gier, która polega na oferowaniu ich w cenie 3,69 PLN na platformy Android oraz Java (klasyczne słuchawki). Ponownie klienci fioletowego telkoma odwiedzają w swoich telefonach adres m.play.pl/ea, a następnie pobierają ulubione pozycje typu FIFA 12, The Sims 3 czy Need For Speed Shift na łączności 3G operatora (jest to jego zabezpieczenie przed dostępem klientów konkurencyjnych sieci). Co ciekawe, części z nich nie ma w samodzielnej akcji marketingowej EA Mobile. Jest to niezwykle ważna informacja, ponieważ nie możemy skorzystać z darmowego standardu Wi-Fi chociażby w domu. Warto zatem wcześniej pomyśleć o kupnie jakiegoś sensownego pakietu internetowego, by niepotrzebnie narażać się na koszty. Więcej informacji znajdziemy na Facebooku Play w jednym ze statusów.

(fot. EA Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt