Kolejna promocja gier ze studia EA Mobile za 3,69 PLN w Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

kolejna-promocja-gier-ze-studia-ea-mobile-za-369-pln-w-playTrochę ponad jeden miesiąc musieliśmy czekać od ostatniej promocji gier EA Mobile w Play za 3,69 PLN. Teraz fioletowy operator przygotował dosłownie identyczną akcję marketingową. Podobnie jak ostatnio z oferty mogą skorzystać posiadacze telefonów komórkowych z Androidem czy poczciwą platformą feature phone Java J2ME.

Wystarczy tylko w oryginalnej przeglądarce telefonu wpisać adres m.play.pl/ea. Niestety musimy pamiętać o wcześniejszym wykupieniu pakietu internetowego. Według informacji użytkowników nie działa już sztuczka z pobraniem wyłącznie pliku instalacyjnego APK i późniejszym dokończeniu ściągania na darmowej łączności Wi-Fi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Problem ten jest widoczny zwłaszcza na smartfonach, gdzie gry zajmują już tyle samo co tytuły na komputery. W przypadku rozrywkowych aplikacji Java tego typu kłopotów nie uświadczymy. Pliki JAR w większości nie zajmują więcej niż 1 MB czy 2 MB. Wielkość gier Java 3 MB jest już prawdziwą rzadkością. Najpopularniejsze są chyba wartości mniejsze niż jeden megabajt. Takie oszczędności wynikały ze znacznie niższej jakości grafiki. Choć Java 3D potrafiła robić duże wrażenie na klasycznych telefonach komórkowych to jednak nie można ich w żaden sposób porównywać z konsolowymi wrażeniami gier dostępnych na smartfony. Takie gry mobilne jak PES 2012 na Androida naprawdę niewiele różniły się wiele od strony wizualnej w porównaniu z komputerowym tytułem FIFA 08.

(fot. Play)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt