Rocznie w T-Mobile i Heyah zapłacimy 50,40 PLN praktycznie za nic

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

rocznie-w-t-mobile-i-heyah-zaplacimy-5040-pln-praktycznie-za-nicKwota 50 PLN, a dokładniej mówiąc 50,40 PLN (słownie pięćdziesiąt złotych i czterdzieści groszy) dla jednych znaczy niewiele, jeszcze dla innych jest całkiem spora oraz istotna. Tyle dokładnie zapłacą użytkownicy sieci komórkowych T-Mobile na kartę oraz Heyah praktycznie za nic w skali roku.

No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt ponoszenia dodatkowego kosztu za roczną ważność konta w cenie 3 PLN miesięcznie czy płatnego sprawdzenia stanu konta za 0,04 PLN i to każdorazowo. Całe szczęście, że w Orange usługa roku ważności konta kosztuje nas 3 PLN w skali rocznej, a nie miesięcznej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Suma rzędu 50 PLN wydawana rocznie nie wzięła się z niczego. Jest to efekt prostego równania matematycznego, mianowicie 50,40 PLN = 36 PLN (12x 3 PLN) + 14,40 PLN (12x 30x 0,04 PLN). Musimy jednak pamiętać o pewnych założeniach. Dotyczą one faktu płacenia przez rok za usługę roczna ważność konta po 3 PLN każdego miesiąca oraz sprawdzania raz dziennie swojego stanu konta za pośrednictwem krótkiego kodu USSD w cenie 0,04 PLN. W tym ostatnim aspekcie zapłacimy 1,20 PLN miesięcznie co daje nam 14,40 PLN rocznie. Każdy z nas lubi często mieć wiedzę o aktualnym stanie złotówek na koncie.

Instalowanie dodatkowych darmowych aplikacji służących do tego celu jest mało wygodne. Nie dość, że musimy się fatygować w pobieranie (tracimy znowu cenną pamięć wewnętrzną) kolejnego programu z dedykowanego sklepu to jeszcze musimy mieć wykupiony pakiet internetowy, który jest niezbędny do każdorazowego łączenia się z siecią web w celu sprawdzenia złotówek na koncie. Nie każdy przecież go aktywuje (tak, są osoby używające wyłącznie Wi-Fi do tego celu) czy ma wykupioną konkurencyjną ofertę Red Bull Mobile na kartę lub Play Lubię to. Tam Internet w standardzie jest zawsze bezpłatny i nie ma nigdy możliwości nawet przypadkowej zapłaty za transmisję z uwagi na obowiązujący wtedy lejek bezpieczeństwa 32 kb/s.

(fot. T-Mobile/Heyah/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Rocznie w T-Mobile i Heyah zapłacimy 50,40 PLN praktycznie za nic”

 1. Jopik Odpowiedz

  Jak chcesz roczną ważność konta, to płacisz raz 3zł i wyłączasz i MASZ roczną ważność konta, tylko wtedy nie korzysta się niestety ze wszystkich pakietów. Szczerze mówiąc ja nie jestem wstanie zejść ponizej standardowego dołądowania 25zł miesięcznie, net + smsy + troche rozmów zawsze zrobią swoje. 

 2. Banderas Odpowiedz

  Jak masz taki dość przyjemny profil używania 1000 SMS, 60 minut do wszystkich, i pakiet internetu 600 MB, to ładując 30 zł na miesiąc zostanie jeszcze 2 zł oszczędności 🙂

 3. Kamil Odpowiedz

  Tak czy siak rocznie przepada kilka pysznych pizz Capriciosa prosto z pieca 😉

 4. ok Odpowiedz

  Po większości komentarzy można stwierdzić, że lubicie się samookaleczać, narzekać jak baby na targu!! Jacy wy poszkodowani – znowu w życiu wam nie wyszło! Macie Virgin mobile a tam 13gr – i to jest właśnie wolność wyboru, że możecie sobie przejść do innego operatora i to pewnie w jeden dzień.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt