Powraca jednodniowa promocja doładowań w Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

powraca-jednodniowa-promocja-doladowan-w-playPo zeszłomiesięcznej upalnej promocji doładowań w Play, fioletowy operator znowu przygotował nam jednodniową akcję marketingową dotyczącą zasileń konta. Tym samym oferta obowiązuje wyłącznie w piątek, 19 dnia lipca 2013 roku. Dla klientów wykonujących doładowania za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Facebooku czy witryny czekają atrakcyjne bonusy.

Dla kwot z przedziału 5-10 PLN jest to 40 SMSów, 11-25 PLN 60 minut na połączenia, 26-50 PLN skutkuje 75% więcej i teraz najciekawsze, bo dla wartości od 51 PLN wzwyż  aż 100% więcej. Warto zatem zapłacić tę złotówkę w przeciwieństwie do standardowej sumy 50 PLN. Oczywiście przyznane środki w Play można wykorzystać na usługi do wszystkich sieci.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tradycyjne bonusy mają ważność 30 dni. Także musimy pamiętać, że również i dodatkowe środki nam kiedyś przepadną w przypadku biernego użytkowania telefonu komórkowego. Zostaną one przyznane najpóźniej w terminie 24 godzin od momentu faktycznego wykonania zasilenia. Co niezwykle ważne, oferta jest dostępna dla wszystkich typów klientów P4 na kartę (z wyjątkiem partnerów roamingu wewnętrznego). Zaliczają się do tego grona nie tylko posiadacze takich taryf jak chociażby Play Lubię to, ale również Red Bull Mobile. Z pewnością tym faktem będą bardzo mocno pocieszeni użytkownicy ekstremalnej sieci komórkowej, którzy już z radością korzystają ze swojego największego wyróżnika marketingowego, mianowicie darmowego oglądania YouTube na łączności 3G/HSDPA operatora.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt