Samsung Galaxy Camera wygląda tak jak 2,5 letnia ikona z Androidowej nakładki TouchWiz

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To będzie bardzo ciekawa historia. Spoglądając na ikonę aparatu fotograficznego (oraz jednocześnie kamery wideo) w Androidowej nakładce TouchWiz stosowanej w smartfonach koreańskiego producenta smartfonów można dosłownie gołym okiem zauważyć ogromne podobieństwo do później zaprezentowanej cyfrówki Samsung Galaxy Camera.

Był to pierwszy na rynku aparat fotograficzny z aplikacjami Android i łącznością 3G. Fakt ten był oczywiście dumnie promowany przez Samsunga zwłaszcza w reklamach telewizyjnych. Taki dziwny zbieg okoliczności może oznaczać jedno. Samsung już przeszło 2 lata temu planował produkcję takiego niecodziennego aparatu fotograficznego na miarę XXI wieku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wskazuje na to ikona (mamy w niej dosłownie identyczną proporcję soczewki do reszty konstrukcji czy lewy element służący do wygodnego trzymania w ręku aparatu przez zapalonego fotografa) występująca na zdjęciu obok artykułu z Samsunga Galaxy Pro. Ten ma wersję bardzo starego już Androida 2.2 Froyo, który swoją premierę miał w połowie 2010 roku. Oczywiście może być to tylko zwykły przypadek. Z drugiej jednak strony obecność takiej, a nie innej grafiki w nakładce TouchWiz byłaby wyjaśnieniem bardzo wczesnych planów projektowych koreańskiego koncernu. Prawdy zapewne nigdy nie poznamy na ten temat. Zna ją tylko i wyłącznie sam Samsung. Jego slogan marketingowy fotografuj dziś aparatami jutra nabiera w tym miejscu zupełnie nowego znaczenia.

(fot. T-Mobile/Samsung/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SAMSUNG GALAXY CAMERA

REKLAMA SAMSUNG GALAXY CAMERA

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt