Virgin Mobile startuje z kampanią reklamową [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Już w najbliższą sobotę, 6 października 2012 roku Virgin Mobile startuje z kampanią reklamową. Jej nazwa to Wszystko Halo. Promować ona będzie dwa największe atuty nowej sieci komórkowej. Zaliczymy do nich najlepszą obecnie na rynku stawkę zaledwie 19 groszy (0,19 PLN) za minutę rozmowy do wszystkich oraz gigantyczny bonus 50%, który występuje zawsze po naszych doładowaniach.

To właśnie te atuty mają w ciągu 3 lat wygenerować przeszło 1 milion klientów Virgin Mobile. Czas pokaże czy takie ambitne plany czerwonemu operatorowi MVNO uda się zrealizować. Virgin Mobile wystartuje z reklamami telewizyjnymi, internetowymi, radiowymi oraz typowym outdoorem (plakaty, billboardy w plenerze).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Ostatni element promocji już możemy obserwować na ulicach polskich miast. Dumnie tym faktem chwali się Virgin Mobile na swoim statusie w serwisie Faceobook. Spoty filmowe mają trwać 45 (dłuższy wariant) lub 15 sekund w przypadku krótkiej wersji. Virgin Mobile to naprawdę ciekawy operator. Ten stan rzeczy idealnie potwierdza ostatnie notowanie My mobile RANKING, w którym telkom triumfował razem z MBank Mobile. Był to wręcz wymarzony, kapitalny debiut Virgin Mobile. Na szczęście nudą nie będzie wiało w przyszłym zestawieniu, ponieważ na horyzoncie już pojawia się kolejny mocny gracz, Vectone Mobile z naprawdę świetną ofertą (tam mamy tylko 10 groszy za minutę do wszystkich oraz zawsze darmowe połączenia w sieci bez konieczności zasilania konta). Virgin Mobile właśnie zaprezentował pierwszy spot reklamowy, który prezentujemy poniżej.

(fot. Virgin Mobile)

REKLAMA TELEWIZYJNA VIRGIN MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

8 komentarzy do “Virgin Mobile startuje z kampanią reklamową [aktualizacja]”

 1. largo Odpowiedz

  o to fajnie:) Jeśli ta oferta na serio to bedzie dym::) tylko co najmniej 2 nie wiadomo 1. ważnośc konta i 2. sposób naliczania rozmowy

 2. Kamil Odpowiedz

  To właśnie z tego powodu będzie delikatne opóźnienie (tygodniowe) październikowego notowania My mobile RANKING 😉

 3. olik Odpowiedz

  Hehe Virgin M. rusza z kampanią bo chcą złapać klientów zanim złapie ich Vectone 😀 normalne ale ja zaczekam na Vectone 😀 która ma najlepszą ofertę i może namieszać innym operatorom szyki ! Zyjemy w Polsce kto daje tanio to bierzemy !

 4. olik Odpowiedz

  Ja słyszałem o 15 listopada 🙁 ale czy by tak wcześnie uaktywniali stronę ? Może faktycznie 15 październik !  

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt