HTC może się pochwalić motywami ekranu w Androidzie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W jednej z naszych wcześniejszych sond autorska nakładka tajwańskiego producenta smartfonów na Androida o nazwie HTC Sense wygrała po niezwykle zaciętej walce z Samsungowym TouchWizem. Teraz znowu powrócimy do tego produktu, który jest jednym z ciekawszych rozwiązań na rynku.

HTC Sense w przeciwieństwie do chociażby TouchWiz od Samsunga oferuje funkcję motywów i to w standardzie. Użytkownik już nie musi się bawić w ręczne poszukiwania launcherów w sklepie Google Play. Wystarczy tylko przejść do sekcji Menu > Ustawienia > Personalizuj > Scena/Skórki. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Później będziemy mogli się cieszyć zupełnie nowym wyglądem interfejsu słuchawki. Motywy były bardzo pożądaną opcją zwłaszcza w poprzedniej epoce telekomunikacji, gdzie prym wiodły zwykłe telefony. Użytkownicy do granic możliwości upiększali swoje dzieła, a następnie udostępniali je na specjalistycznych witrynach w internecie typu www.lasyk.net. Było to widoczne zwłaszcza w Sony Ericssonach z platformą A200 czy Nokia S40.

Teraz w smartfonach trochę ta sztuka zanikła i nie ma już tej radości ze stworzenia pięknego szablonu za pośrednictwem komputerowego programu Theme Creator. TouchWiz od Samsunga ma też swoje przewagi nad HTC Sense. Wystarczy tylko wspomnieć o dostępnym w standardzie Menedżerze zadań, gdzie szybko możemy zamknąć aktywne aplikacje działające zupełnie niepotrzebnie w tle. W HTC Sense musimy instalować zewnętrzne programy typu Task Killer.

(fot. HTC/My mobile studio)

INTERFEJS SENSE UI W HTC WILDFIRE S

Przygotowane przez

jest autorem 10733 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt