Opera Mini 7.0 jest dostępna dla zwykłych telefonów z Java J2ME

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

To naprawdę niesamowita historia. Dopiero co mieliśmy wysyłać zapytanie do Opery Software w kwestii dalszego wsparcia jej mobilnej przeglądarki dla klasycznych słuchawek obsługujących standard Java J2ME, a już znamy odpowiedź na te pytanie. Dokładnie tego samego dnia Opera Mini 7.0 zadebiutowała na zwykłe telefony komórkowe. Do tego dochodzą też platformy BlackBerry i Symbian.

Z przyjemnością zatem wpisaliśmy kropki oznaczające dostępność aplikacji Opera Mini 7.0 w archiwalnym artykule. Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze fakt, że w zasadzie tylko Windows Phone nie jest dla niej wspieranym środowiskiem. Nawet rozwijany przez Samsunga autorski system badaOS doczekał się ostatnio najnowszego wydania przeglądarki Opery Mini 7.0.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Produkt w wersji Java jest niemalże identyczny z Operą Mini Next. Tak jak wcześniej już wspominaliśmy doszła nowa strona Smart Page z dodatkowymi elementami społecznościowymi. Aktualizuje ona na żywo wydarzenia z Facebooka czy też Twittera. Na szczęście można to ustawienie wyłączyć i miłośnicy klasycznej wersji Opera Mini będą mieli domyślny widok ze Speed Dialem. Użytkownicy feature phonów wreszcie mogą dodawać nieograniczoną liczbę miniatur na głównej stronie. Wcześniej mieliśmy nałożony limit tylko 9-ciu standardowych miniaturek witryn w tej sekcji Speed Dial.

W przypadku wydania na BlackBerry został usunięty przedrostek www z paska adresu. Taki zabieg możemy obserwować od dawna na komputerowej wersji przeglądarki Chrome. Opera Mini 7.0 jest inteligentna, szybko uczy się naszych zainteresowań. W efekcie proponuje nam witryny i strony oparte na zainteresowaniach. Więcej szczegółów oraz informacji o zastosowanych nowościach znajdziemy na www.opera.com/mobile/new. Produkt pobierzemy też wpisując adres m.opera.com w domyślnej przeglądarce telefonu. Odpowiednia wersja zostanie wtedy dobrana automatycznie. Możemy też ściągnąć plik w polskiej wersji językowej na komputer z www.opera.com/mobile/download/versions.

(fot. Opera/My mobile studio)

OPERA MINI 7.0 NA ZWYKŁE TELEFONY JAVA

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Opera Mini 7.0 jest dostępna dla zwykłych telefonów z Java J2ME”

  1. Adam Odpowiedz

    Niestety ale OM 7 nie ma przycisku zakończ w menu nie wiem jak na innych systemach, ale to nie jest najważniejsze. A poza tym wydaje mi sie, że działa szybciej w porównaniu z OM next.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt