Facebook 1.9.2 znowu z jedną ikoną jest wolny od śmieci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niemal równo dwa tygodnie temu bardzo mocno skrytykowaliśmy aktualizację Facebooka do wersji 1.9.0, która wnosiła niepotrzebne śmieci w postaci dodatkowych ikon (te były tylko skrótami do kolejnych podsekcji menu właściwego programu). Teraz największy społecznościowy gigant udostępnił kolejne wydanie aplikacji.

Co ciekawe, Facebook 1.9.2 nie posiada już tak irytujących dwóch dodatkowych ikon w postaci Aparatu oraz Messengera. W efekcie znowu jest porządek w menu. Niestety producent nie zadbał, aby możliwa była edycja tej opcji w ustawieniach chociażby na zasadzie zaznaczenia fajeczką udostępniania dodatkowych skrótów na ekranie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do pozytywnych zmian zaś trzeba także zaliczyć możliwość wysłania naszej lokalizacji do rozmowy we wbudowanym Messengerze. Wciąż niestety nie ma rozmów wideo jak na komputerowym odpowiedniku. Zapewne ta funkcja pojawi się w przyszłości. Kolejna opcja też dotyczy Chatu. Po wysłaniu wiadomości będziemy teraz wiedzieli, kiedy została ona odczytana przez odbiorcę lub ewentualnie czy taka sytuacja w ogóle miała miejsce. Oprócz tego udoskonalono działanie i skorygowane zostały różne błędy. To akurat jest standardowa formułka deweloperów. Najnowsza wersja mobilnego Facebooka dla Androida znajduje się na stronach Google Play.

(fot. Facebook/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt