Nowy Chrome ma już polską wersję językową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Google wydało kolejną wersję Beta przeglądarki Chrome na Androida. Nowsze wydanie posiada polską wersję językową, możliwość przełączania na widok mobilny (coś na wzór widoku pionowego paska z Opery Mini, dzięki czemu nie musimy już przewijać obrazu w poziomie), zakładki do ulubionych witryn na stronie głównej.

Do tego dochodzi jeszcze możliwość wyboru aplikacji, która będzie nam otwierała linki oraz wykorzystania proxy dla połączeń Wi-Fi. Niestety te wszystkie zalety są praktycznie bezużyteczne. Wszystko przez fakt, że aplikacja Google Chrome wymaga Androida 4.0.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najnowsza wersja Ice Cream Sandwich w zasadzie nie istnieje na rynku. Najnowsze szacunki mówiły tylko o udziale 2,9%. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że gigant z Mountain View wreszcie udostępni Chrome na Androida 2.2 Froyo oraz 2.3 Gingerbread. Te wersje mają naprawdę znaczący udział w rynku. Wszyscy doskonale wiemy, jak średnio dobrze sobie radzą domyślne przeglądarki Androida z otwieraniem stron internetowych. Co ciekawe, pod względem popularności są one liczniejsze od kultowej Opery Mini. Wynika to z bardzo prostego faktu, masa zwykłych użytkowników korzysta tylko ze standardowych rozwiązań dostępnych w telefonie i niechętnie bawi się w instalowanie nowych rzeczy typu aplikacji pełniących rolę przeglądarki.

(fot. Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt