Sony Xperia S też ma PlayStation Store

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony Xperia S jest już dostępny na rynku. Jego cena oczywiście nie jest mała i wynosi w przybliżeniu 2.000 PLN. Jednak biorąc pod uwagę fakt premiery, to wcale nie jest ona najwyższa. Dla porównania konkurencyjne HTC oferuje swoje flagowe modele w cenie o 500 PLN większej niż japońska korporacja.

Wspominamy o nim dlatego, że jest to pierwszy model, poza Sony Ericsson Xperia Play, który posiada certyfikat PlayStation Certyfied. W praktyce oznacza to nic innego jak możliwość zagrania w unikatowe gry, znane wcześniej z konsoli na ekranie smartfona.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kolejną pozytywną rzeczą połączenia wszystkich usług w Sony Mobile jest fakt, że tego samego udogodnienia doczekają się następne modele tego producenta. Już w kolejce ustawiają się takie słuchawki jak Sony Xperia Ion, Xperia P, Xperia U, Xperia Sola. Czyli podsumowując są to wszystkie nowe smartfony z nowym napisem Sony na obudowie (już zamiast Sony Ericsson) po niedawnym procesie rebrandingu.

Na realną premierę tych słuchawek będziemy musieli jednak odrobinę czasu poczekać. W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, że podobna rzecz ma pierwszy raz trafić do konkurencyjnej marki. Spekulacje mówią, że koncern Sony już negocjuje w tej sprawie tajwańskim HTC. To może oznaczać, że później w tych telefonach komórkowych będziemy mogli zagrać w kultowe gry z konsoli PlayStation. Czy te doniesienia okażą się faktycznie prawdziwe dowiemy się najprawdopodobniej już w drugiej części 2012 roku.

(fot. Sony/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt