Nie działająca aplikacja UEFA na platformie S40

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początkowo mogło się wydawać, że problem małej wydajności platformy Nokii S40 6th Edition dotyczyć może tylko rozbudowanych gier 3D. Nic bardziej mylnego. Jak pokazaliśmy we wcześniejszym naszym artykule, zwykłe gry 2D mogą być zamykane z powodu błędu małej ilości pamięci Java J2ME dla Cannon Rats.

Niestety przyszłość pokazała, że problem dotyczy także zwykłych, użytkowych aplikacji. Przykładem takiego produktu jest UEFA app, która prezentuje nam w elegancki i animowany sposób wydarzenia z boisk Starego Kontynentu. Chodzi o rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Co ciekawe na telefonie Nokia C3 nie będzie nam dane nawet zwykłe uruchomienie programu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już w początkowej fazie ładowania, automatycznie zostanie zamknięta ta przydatna aplikacja. Dokładnie ten sam program działa bez jakichkolwiek problemów na zwykłym telefonie marki Sony Ericsson. Na pocieszenie możemy jedynie dodać, że drugi program UEFA zadziała nam poprawnie, nawet na Nokii z platformą S40. Mamy tutaj na myśli Polsat Match Tracker. Pewnym minusem będzie jedynie brak optymalizacji menu pod nietypową poziomą rozdzielczość 320×240 px.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nadchodzące aktualizacje oprogramowania raz na zawsze rozwiążą tego typu problemy. Inni producenci mają przecież takie same parametry sprzętu zwykłych telefonów feature phone (pamięć RAM rzędu 64 MB, procesory 200 Mhz), a mimo to doskonale sobie radzą z zarządzaniem pamięcią gier i aplikacji Java. Tak właśnie jest z platformą A200 występującą w urządzeniach Sony Ericsson.

(fot. UEFA/Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt