Duże zmiany w UC Browser 7.8

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Przeglądarka mobilna UCWeb od ostatniej naszej recenzji przeszła prawdziwą rewolucję. Na pierwszy ogień poszła nazwa i teraz produkt nazywa się UC Browser. Oczywiście większość zmian jest jak najbardziej na plus. Dodane zostało nowe logo programu, cały interfejs menu prezentuje się znacznie lepiej i nowocześniej.

UC Browser to dzieło chińskich programistów oraz developerów, które w Europie jest zupełnie nieznane. Wszystko za sprawą Opery Mini, która w tej dziedzinie jest królem. Dziwić może również fakt, że tacy giganci jak Mozilla Firefox, czy Chrome nawet nie myślą o wydaniu swoich produktów w wersjach Java.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To właśnie ta podstawowa platforma stosowana w zwykłych telefonach może się pochwalić łącznym udziałem na poziomie 90% wszystkich komórek świata. Jeszcze trochę czasu minie, zanim na dobre smartfony wyprą zwykłe telefony tzw. feature phone. UC Browser oferuje wiele dobrze już znanych nam funkcji.

W niej spotkamy także technologię kompresującą przesyłane dane, mamy możliwość otwierania wielu kart, dynamiczne podpowiedzi do pola wyszukiwarki (ta funkcjonalność została dodana w nowej Operze Mini 6.1), jest też opcja widoku pełno-ekranowego oraz mobilnego (strony są wyświetlane w ciągu tzw. pionowego paska, dzięki czemu użytkownik nie musi przewijać jej w poziomie), jest oczywiście manager pobranych i ściąganych plików, można także zapisywać strony do pamięci telefonu (później możemy je przeglądać w trybie offline). Menu aplikacji animuje się w podobny sposób jak ma to miejsce w konkurencyjnej Operze Mini.

Co ciekawe w UC Browser jest też wygodna opcja trybu nocnego (tzw. night mode). Tak naprawdę jest to ciemna skórka, która w przypadku nocnego używania przeglądarki aż tak nie razi oczu (jak białe, kontrastowe kolory). Oczywiście jest też dostępna funkcja ściągania nowych skórek, dzięki czemu nasz telefon nabierze jeszcze większego stopnia personalizacji. Niestety ta opcja zniknęła z nowych wersji Oper Mini i nie wiadomo kiedy znowu do niej wróci. Widzimy więc, że liczba zalet programu jest całkiem spora. Serwis My mobile poleca chociażby przetestowanie przeglądarki UC Browser.

(fot. UC Browser/My mobile studio)

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
UC Browser

Instalacja:

 1. Wpisz w przeglądarce telefonu: wap.ucweb.com
 2. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersja aplikacji będzie optymalna
 3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 4. Gotowe

Instalacja niestandardowa (przy pomocy PC oraz kabla /Bluetooth /IrDA):

 1. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link: www.ucweb.com/English/UCbrowser/product_choose_browser.html
 2. Wybierz swóją markę i model telefonu
 3. Pobierz aplikację
 4. Wyślij plik za pomocą używanego medium do telefonu
 5. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 6. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “Duże zmiany w UC Browser 7.8”

 1. robert Odpowiedz

  Zainstalowałem UC Browser 7.8 w wersji na Symbian. Jest to bardzo dobra przeglądarka. Rozbudowana, dająca dużo możliwości, konfiguracji itp. Jak dla mnie to UC browser jest jest lepsza od Opery mini.
  Ma kilka niedogodności. Niema wersji polskiej, ale z angielską też sobie radzę. Korzystanie z wbudowanego Gogle jest trochę niewygodne, bo szukanie jest w wersji angielskiej, na liście ustawień wyboru niema polskiego. Może nie umiem tego ustawić. Obszedłem to robiąc zakładkę z polską wersją gogle.

 2. Kamil Odpowiedz

  Sprobuj na takiej zagranicznej stronie Google sie zalogowac, a nastepnie w ustawieniach wybierz jezyk wyszukiwarki Polski. Tez taki problem mialem na komputerowej Mozilli Firefox, ale skutecznie go rozwiazalem 😉

 3. Irek Odpowiedz

  Ogólnie szybka przeglądarka, dobry menadżer do pobierania plików. Łatwa obsługa, posiada mnóstwo opcji, stałe przyciski do przewijania stron działają lepiej niż w operze. Tylko na moim SE Vivaz są problemy z pokazaniem wielu stron a z zasadzie 99% stron nie jest widoczna, pokazuje się tylko biała plansza i koniec. Wyszukiwarka yahoo wyszuka w necie, ale próba otworzenia jakiejś strony to porażka, bo oglądam białe tło. Nawet strony do których linki są wbudowane do przeglądarki dają się zobaczyć.

 4. robert Odpowiedz

  Właśnie ukazała się nowa wersja tej znakomitej przeglądarni, seria 8… Jest bardziej przjrzysta ot starszych wersji 7… np. niema już zbytecznych linków -odnośników na głównej stronnie do jakiś dziwnych stron. Do tej pory te „śmiecie” trochę mi przszkadzały.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt