Facebook goni NK, Nokia C3 najpopularniejsza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Opera Software co jakiś czas publikuje bardzo ciekawy raport o stanie sieci mobilnej w Polsce. Z wcześniejszych wydań dowiedzieliśmy się już, że kraj nad Wisłą należy do czołówki światowej TOP 10 korzystającej z Opery Mini oraz, że telefony marki Nokia są zdecydowanie najpopularniejszymi słuchawkami.

Z najnowszej kwietniowej publikacji Opery dowiemy się wielu, równie interesujących informacji. Polacy chętnie korzystają z portali społecznościowych typu NK (drugie miejsce), czy Facebook (trzecie miejsce). Co ciekawe amerykański gigant awansował na trzecią lokatę aż z siódmej pozycji i bardzo zbliżył się do naszej rodzimej NK. Może to oznaczać, że już wkrótce popularna Nasza Klasa zostanie zdetronizowana z fotela lidera serwisów społecznościowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Króluje oczywiście inny kalifornijski gigant, mianowicie firma Google i jej flagowy produkt jakim jest wyszukiwarka internetowa. Kolejne lokaty (czwarta i dalsze) to wp.pl, wikipedia.org, youtube.com, onet.pl, allegro.pl, zapytaj.com.pl, chomikuj.pl. Zmiany zaszły także w innymi aspekcie, mianowicie kwestii popularności telefonów komórkowych korzystających z niezwykle oszczędnej Opery Mini.

Na pozycję lidera awansowała wielokrotnie już opisywana przez nasz serwis Nokia C3-00 Mail, kosztem dawnego przywódcy Nokia 5130 XpressMusic. Późniejsze lokaty (trzecie i dalsze miejsca) należą odpowiednio do Nokia 2700c, Nokia 6300, Nokia X3, Nokia X2, Samsung GT-S5620, Sony Ericsson K800i, Apple iPhone, Samsung GT-S5230. Utrzymuje się więc znacząca dominacja urządzeń marki Nokia, co może oznaczać duże przywiązanie Polaków do produktów fińskiego giganta.

(fot. Opera)

http://www.my-mobile.pl/index.php/2011/03/25/nokie-to-najpopularniejsze-telefony-korzystajace-z-mobilnej-opery/

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Facebook goni NK, Nokia C3 najpopularniejsza”

  1. Kamil Odpowiedz

    Masz rację dużo lepsze są realne znajomości, 🙂 choć czasem Social Media się przydaje. Dzięki niemu wiemy co dzieje się u dawno nie widzianych znajomych, z którymi w normalny sposób naprawdę trudno byłoby się nam spotkać

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt