Sieci wirtualne MVNO mają już przeszło pół miliona klientów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdy na rynek wchodziły pierwsze sieci wirtualne MVNO, stanowiły one jedynie dużą ciekawostkę dla klientów. Teraz jednak ta sytuacja powoli się zmienia i Polacy powoli przekonują się do operatorów wirtualnych. Mamy tutaj na myśli głównie młodych użytkowników, dla których cena jest niemal najważniejszym kryterium wyboru sieci (nawet kosztem odrobinę gorszej jakości).

Co ciekawe w sumie liczba klientów korzystających z operatorów MVNO jest już większa niż pół miliona. Szacunki mówią, że ta wartość to 0,6 miliona osób. Ten przykład tylko potwierdza fakt, że pierwsze szlaki zostały już przez nie przetarte. Oczywiście rynek telekomunikacyjny nie jest łatwy, o czym przekonała się nawet grupa Wirtualnej Polski. Chodzi nam o zamkniętą już sieć komórkową WPmobi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kolejnym projektem, który nie przetrwał był także myAvon. Podobny los spotkał również egzotycznego gracza, mianowicie Snickers Mobile. Mówi o tym chociażby jego martwa witryna internetowa, która wskazuje już nieaktualne daty przyłączenia do sieci jedynie w terminie do 31 sierpnia 2008 roku. Te liczne przykłady są doskonałymi przestrogami dla innych wiodących marek, które chcą spróbować swoich sił w telekomunikacji. Dostają one jasny sygnał, że tylko poważne traktowanie klientów i rynku branży GSM może zaowocować przyszłym sukcesem. W przeciwnym razie możemy być niemal pewni nieuchronnej porażki.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt