Androidify świetną promocją Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W Stanach Zjednoczonych prawdziwą furorę robi rozrywkowa aplikacja o nazwie Androidify. Jej celem jest tworzenie awatarów naszych znajomych w formie bardzo przypominającej symbol zielonego robocika Android. To właśnie on jest symbolem, znakiem rozpoznawczym systemu mobilnego stworzonego przez Google.

W USA Androdify jest już tak modne i popularne, że ludzie zaczęli masowo używać tak utworzonych postaci do wielu swoich internetowych awatarów (wcześniej zazwyczaj były to wizerunki twarzy). Przy tym całym zamieszaniu nie sposób nie dostrzec znakomitej marketingowej promocji systemu Android.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już teraz jest on bardzo mocno rozpoznawalny, a dzięki tej pomysłowej aplikacji stworzonej przez Google dodatkowo dociera do podświadomości kolejnej grupy potencjalnych klientów. Więcej szczegółów o produkcie Androidify znajdziemy na oficjalnej witrynie www.androidify.com. Ciekawe, czy również w Polsce zapanuje moda na stworzenie własnego wizerunku w formie zabawnego droida. Pozycję możemy pobrać ze sklepu Google Play. Co ciekawe, tytuł wymaga do poprawnego działania starego jak świat Androida 2.1 Eclair. Poniżej prezentujemy materiał wideo promujący naprawdę zabawną aplikację Androidify. Oby takich pozytywnych przypadków wykorzystania aplikacji mobilnych było jak najwięcej.

(fot. Google)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ANDROIDIFY

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt