Wyślij kontakt przez Bluetooth

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiele razy zdarza nam się sytuacja gdy poznajemy nowe osoby i zachodzi potrzeba dodania kontaktu do książki telefonicznej telefonu. Nie trzeba nikomu tłumaczyć jak mało komfortowe, jest już samo wprowadzanie numeru wraz z imieniem do pamięci słuchawki. Problem jest jeszcze większy, gdy przypadkowo popełnimy błąd (np: w numerze) i w ważnej chwili nie będziemy mogli skontaktować z wybranym kontaktem.

Dlatego polecamy już na samym początku stworzyć własną cyfrową wizytówkę w naszym telefonie. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu łatwo będzie można przesyłać nasze dane kontaktowe innym osobom. Odbywać się to może w wygodny bezprzewodowy sposób Bluetooth. W sytuacji gdy ktoś poprosi nas o numer telefonu, możemy po prostu zaproponować włączenie łącza Bluetooth, a następnie wysłanie naszego kontaktu na telefon zainteresowanej osoby.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Choć początkowo takie zdarzenie może wywołać zdziwienie to w przyszłości na pewno zostanie ono wiele razy docenione. Kolejnym plusem jest duża powszechność niebieskiego łącza, które obecnie jest już dostępne w niemal każdym telefonie. Dodatkowo naszą wizytówkę możemy wysyłać w formie multimedialnej wiadomości MMS. Jednak ta metoda już nie za bardzo sprawdzi się w bezpośrednich kontaktach z innymi osobami.

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt