Mobilność, czyli wolność
|
|
|
- wtorek, Grudzień 16, 2008, 0:30
- News
- Dodaj komentarz

Mobilność w ostatnim czasie przeżywa bardzo duży rozwój. Dziś już niemal każde urządzenie musi być mobilne, czyli inaczej przenośne. Uczynienie świata wolnym od kabli to główna idea, która towarzyszy producentom takich urządzeń. Bezprzewodowa telekomunikacja komórkowa już teraz powoli, ale sukcesywnie zaczyna wypierać tradycyjną telefonię stacjonarną. Te zmiany zaczyna odczuwać już przeciętny, niekoniecznie zamożny człowiek. Spowodowane jest to znacznym cen urządzeń elektronicznych, nawet tych, które do niedawna były bardzo drogie. Czasem nawet tych nieosiągalnych, pozostających jedynie w sferze marzeń. Sama słuchawka w ofercie abonamentowej kosztuje przysłowiową złotówkę. Oczywiście są to już urządzenia niezwykle zaawansowane pod względem technologicznym. Przy ciągle spadających kosztach połączeń (nie tylko tych głosowych, ale również internetowych co w tym przypadku jest niezwykle istotne). Również niezależne od producentów aparatów komórkowych na rozwój mobilnych technologii wpływają organizację specjalizujące się w tworzeniu aplikacji nie tylko na komputery biurowe lecz także na urządzenia mobilne np: Opera Mini. Nasz serwis ma pomóc w odkryciu nowych zadziwiających mobilnych możliwości swojego telefonu.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj








