Komunikator GoChat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (6 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

65gochat1Rynek komunikatorów mobilnych robi się coraz bardziej powszechny. Tym razem przedstawiamy komunikator mobilny GoChat. Swoim wyglądem oraz swoimi funkcjonalnościami jest bardzo podobny do oryginalnego mobilnego Gadu-Gadu. Zegarek umiejscowiony jest w podobnym miejscu. Choć tak naprawdę pionierem w jej wprowadzeniu był producent Opery Mini. Posiada nawet jeszcze więcej, m.in. prostą przeglądarkę dającą dostęp do dedykowanych serwisów bezpośrednio z menu telefonu. Oczywiście bezproblemowo skomunikujemy się z innymi użytkownikami GG, wyszukamy odpowiednie osoby, importujemy oraz eksprotujemy kontakty. Największą wadą aplikacji jest fakt, że jest ona płatna. Jednak tutaj nie mamy do czynienia z abonamentem tylko z jednorazową opłatą, dzięki czemu GoChat jest dużo bardziej konkurencyjny. O nadejściu nowej wiadomości dalej poinformuje nas sygnał dźwiękowy lub wibracyjny. GoChat posiada nawet kilka ciekawych skórek, dzięki którym możemy kustomizować nasz komunikator jeszcze bardziej. Kolejną dosyć poważną wadą jest liczba obsługujących ją modeli naszych słuchawek. W praktyce w nowszych modelach słuchawek nie mamy co liczyć na poprawne działanie tej aplikacji. Przykładem może być Sony Ericsson W660, który swoją oficjalną premierę miał w marcu 2007, a wcale taki nowy już nie jest, choć może dla twórców GoChat jest inaczej. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że wkrótce lista dostępnych telefonów komórkowych znacząco się powiększy, bo GoChat to naprawdę dobry produkt.

(fot. GoChat)

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
GoChat

Instalacja:

  1. Wyślij SMS o treści: GOCHAT na numer 7136, aktualna
    cena wiadomości to 1 PLN netto (1.22 PLN z VAT)
  2. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
  3. Gotowe

Wskazówki:

  1. Przed wysyłaniem jakiejkolwiek wiadomości warto sprawdzić czy nasza słuchawka jest wogóle dostępna, a ta skolei (przynajmniej narazie) jest mocno ograniczona.
  2. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link: http://www.gochat.pl/, a następnie przejdź do kategorii „Lista telefonów” (górna część witryny)
  3. Gdy na liście nie ma naszego telefonu komórkowego zalecamy wybór modelu o największym stopniu podobieństwa np: rozdzielczość ekranu itp. Dzięki temu problem małej dostępności słuchawek można w ten sposób rozwiązać
  4. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Komunikator GoChat”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt