Pizza Portal

Rok darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci w Plusie [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...Loading...

rok-darmowych-rozmow-z-osoba-z-dowolnej-sieci-w-plusieRok darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci w Plusie to najnowsza, świetna promocja zielonego operatora. Wejdzie ona na rynek już jutro, bo w czwartek 10 stycznia 2013 roku. Oferta polega na tym, że po wykonaniu doładowania konta sumą minimum 50 PLN otrzymamy bonusa w postaci nielimitowanych połączeń z wybranym numerem (może on być u dowolnego operatora).

Wcześniej jednak musimy pamiętać o wprowadzeniu kodu *104*13*48numer-telefonu#. Możliwe jest także aktywowanie opcji roku darmowych rozmów z osobą w sieci Plus. W tym celu wprowadzamy kod *104*12*48numer-telefonu# i zasilamy go kwotą z przedziału 30-49 PLN. Teraz czas na największy haczyk, mianowicie aktywacja promocji wykluczą się z roczną ważnością konta. W efekcie po jej skorzystaniu trzeba pamiętać, że doładowanie 50 PLN daje nam 90 dni aktywności na połączenia wychodzące.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Mimo tego oferta naszym zdaniem jest kapitalna. Zwłaszcza druga opcja z numerem z dowolnej sieci. Bardzo często bowiem wiele osób kupuje startery z jednego operatora, aby tylko móc dzwonić do siebie za darmo. Teraz takiej czynności nie będą musieli robić wcale. Tym samym mamy rekompensatę straty po niedawno zamkniętym No Limicie w Plusie na kartę. Swoją drogą to interesująco zaczyna nam się nowy rok w segmencie na kartę. Wcześniej z kolei Heyah zaprezentowała ofertę 60 minut do wszystkich sieci za 1 PLN po doładowaniu za minimum 30 PLN. Więcej szczegółów znajdziemy na stronach biura prasowego. To jednak nie jest jeszcze wszystko.

Oferta roku darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci w Plusie będzie mogła śmiało konkurować z innym dobrym rozwiązaniem Play i jego taryfą na kartę. Przypomnijmy, że w jej ramach użytkownik po doładowaniu 50 PLN otrzymywał aż 100 dni darmowych rozmów wewnątrz macierzystego operatora. W efekcie na jego koncie dalej były pieniądze, zaś on mógł prowadzić wielogodzinne konwersacje. Plus jednak ma tę przewagę, że oprócz opcji wewnątrzsieciowej (zasilenie 30-49 PLN) ma też wariant dla osób dzwoniących do konkurencyjnych telkmów (doładowanie za minimum 50 PLN). Poniżej prezentujemy reklamę tej niezłej oferty.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA ROKU DARMOWYCH ROZMÓW Z OSOBĄ Z DOWOLNEJ SIECI W PLUSIE

Przygotowane przez

jest autorem 6866 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Rok darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci w Plusie [aktualizacja]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Tak, ale w przeszłości w Heyah użytkownicy informowali o łatwym powrocie do rocznej ważności konta na zasadzie banalnego wprowadzenia krótkiego kodu. Być może teraz jest tak samo

  2. Jopik Odpowiedz

    Kamil dawać się dawało przy promocji no limit :) a jak tutaj to trzebaby przetestować, chociaż z drugiej strony zasilenie raz na 3 miesiące 50zł to nie jest majątek.

  3. Kamil Odpowiedz

    Moim zdaniem promocja ta minimalnie, ale jednak przegrywa z ofertą Play na kartę (0 PLN za rozmowy i SMSy w całej sieci przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), choć jest świetna

Skomentuj


cztery + = 11

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt