PREMIERA: Za nowy stadion Ragnarok trzeba niestety zapłacić w FC Mobile 25 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Potężne rozczarowanie mobilną FIFĄ. Tylko tak można określić najnowszą aktualizację gry FC Mobile 25 o nazwie Ragnarok. Okazuje się bowiem, że aby zdobyć nowy stadion z motywami Wikingów (nie mylić z siecią komórkową Mobile Vikings) trzeba będzie zapłacić. Jest to niestety jedyna opcja, co dobitnie pokazuje grafika specjalnie przygotowana przez My mobile na potrzeby artykułu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Dawniej wystarczyło jedynie sukcesywnie zdobywać kolejne poziomy w sekcji Star Pass. Oczywiście wcześniej było to poprzedzone zadaniami dostępnymi w polu Activities, które dodatkowo mogliśmy zmieniać na łatwiejsze za pomocą przycisku odświeżania. Dzięki temu kilka wieczorów (sześć lub siedem) wystarczyło spokojnie do odblokowania nowego stadionu. Teraz niestety się to zmienia za sprawą firmy EA Sports.

Popularni Elektronicy postawili szarpnąć się na kieszenie mobilnych graczy. Przypomina to strategię francuskiego dewelopera gier Gameloft. Chodziło o pozycję wyścigową, w której bez płacenia trzeba było mozolnie zbierać środki na zasadzie setek powtórzeń słabymi autami. Tylko tak odblokowało się nowy tor wyścigowy w Dubaju. Oby był to pierwszy i ostatni taki numer w FC Mobile 25 z niemożnością zdobycia areny w Star Pass.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FC MOBILE 25 (RAGNAROK)

Przygotowane przez

jest autorem 13827 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




1 komentarz do “PREMIERA: Za nowy stadion Ragnarok trzeba niestety zapłacić w FC Mobile 25 [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Jak zdobyc Zlatana aka Ibra bez placenia, ktos cos wie? Gra nie warta swieczki z tym placeniem, nowy stadion za free zobaczymy w trybie Ragnarok (pilka jest tam nowa fajna). Najpierw trzeba jednak zrobic treningi z pacholkami i po sprawie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt