Play ulubioną siecią komórkową Polaków po 3Q/2023 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ciężko powiedzieć, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Być może są nią inwestycje w technologię starszej generacji jak chociażby LTE (nadajniki 4G względem nowszych 5G). Play bowiem znowu jest ulubioną siecią komórkową Polaków po 3Q/2023. Takie są wnioski z procesu przenoszenia numerów w ostatnim kwartale, gdzie operatora łącznie zmieniło aż prawie 376 tysięcy osób.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na największym plusie był przed momentem nadmieniony Play z nadwyżką 43 tysięcy numerów. Delikatną górkę miało też T-Mobile, gdyż 4,7 tysiąca użytkowników. Z kolei małą stratę raportuje Orange. Chodzi o 6,3 tysiąca konsumentów pod kreską. Prawdziwe tsunami dosięgnęło zaś Plusa, ponieważ odeszło od niego kosmiczne grono 61 tysięcy najprawdopodobniej zawiedzionych usługami klientów.

W temacie graczy wirtualnych jak zawsze bryluje duet A2Mobile (Premium Mobile) z Mobile Vikings (być może działa magia promocji wśród YouTuberów). Pierwszy z nich miał napływ 4850 numerów, natomiast drugi 4867. To oznacza, że Mobile Vikings pokonał w procesie MNP liderujące A2Mobile od długich miesięcy w My mobile RANKING. Podobny wzrost jest w Lajt Mobile (1736) czy Fonia (104). Na minusie są Lyca Mobile (-636) i Klucz Mobile (-88).

(fot. Play/My mobile)

NOWA REKLAMA PLAY Z DARIĄ ZAWIAŁOW

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Play ulubioną siecią komórkową Polaków po 3Q/2023 [My mobile TV]”

  1. marco Odpowiedz

    Play na potęgę rozbudowywuje sieć co przekłada się na jakość. Rozbudowa trwa nie tylko w małych miejscach ale i w dużych miastach jak chociażby w Krakowie. W ostatnich miesiącach uruchomiono sporo dodatkowych bts-ów na blokach.

    • Kamil

      Kiedys mialem w Play aka Red Bull Mobile wynik 100 Mb/s, takze milo wspominam 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt