Play wciąż ulubioną siecią komórkową Polaków [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic się nie zmieniło w temacie przenoszenia numerów. Dalej to Play jest ulubioną siecią komórkową Polaków. W 2Q/2023 swojego operatora zmieniło aż 350 tysięcy numerów. Fioletowy gracz miał największą liczbę klientów na plusie, gdyż około 31 tysięcy. Potem nieznaczną nadwyżką dysponował T-Mobile z 4,7 tysiącami użytkowników. Następne duże telekomy były już na minusie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Orange zanotował odpływ 8,6 tysiąca numerów. Prawdziwe tsunami zaś nawiedziło Plusa, czyli prawdziwego króla 5G na naszym krajowym podwórku. Jego bilans to aż 53 tysiące utraconych konsumentów. Niezwykle mocno imponujący jest bilans Play, który prawie podwoił dodatnią statystykę na tle poprzedniego kwartału. To może oznaczać jakiś dłuższy nieco pozytywny trend dla fioletowego bąbla (występującego w logotypie).

Spójrzmy na sam koniec jeszcze na podmioty wirtualne (MVNO). Tutaj jak zawsze bryluje Premium Mobile, do którego należy prawdziwy lider My mobile RANKING w postaci A2Mobile (5,7 tysiąca numerów finalnie pozyskanych). Nieźle też się mają Mobile Vikings (4,8 tysiąca) czy Lajt Mobile (1,5 tysiąca). Na minusie natomiast był operator Lyca Mobile (pół tysiąca pod kreską) i Klucz Mobile (-69). Tak więc wszystko jest po staremu.

(fot. Play/My mobile)

NOWA REKLAMA PLAY Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Play wciąż ulubioną siecią komórkową Polaków [My mobile TV]”

  1. marco Odpowiedz

    Trudno się dziwić Play zawsze prowadził dobrą politykę marketingową i przyciągał najaktywniejszych abonentów. Dodatkowo całkiem niedawno pozyskał jedną z największych sieci kablowych UPC co również nie jest bez znaczenia. Jednak największą ostatnio zaletą tego operatora to jest inwestycja w nowe bts-y i znaczna poprawa zasięgu. Coraz więcej bts-ów w miejscach gdzie nie ma innych operatorów ale także w miastach.
    Plus ma marny zasięg i nic tu się nie zmienia. Poza tym w ofercie na kartę zlikwidowali rwk (pozostał tylko w plushu) no i opłata za brak aktywności 5 zł/mies

  2. Kamil Odpowiedz

    Tymczasem Dawid Kwiatkowski wystapi za free 1-wrz w Toruniu przy okazji koncertu rozbudowy Galerii Bielawy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt