PREMIERA: Dziwne zachowanie firmy Microsoft

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, że Microsoft po cichu (ale jednak) wspiera jeszcze oprogramowanie komputerowe Windows 8.1 oraz zapewne mobilne Windows Phone 8.1 będące następcą kapitalnego Windows Phone 8. Takie nasuwają się wnioski po używaniu okienek na notebooku. Otóż po kilku miesiącach przerwy znowu zaczęła pobierać wiadomości aplikacja poczty Email.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Chodzi oczywiście o usługę Live. Od czasu do czasu również wyświetli się temperatura wraz z prognozą w tytule Pogoda na kafelku z interfejsem Metro UI. Gwoli przypomnienia, Microsoft oficjalnie zakończył wsparcie dla systemu Windows 8.1 z dniem 10 stycznia 2023 roku. Wszystko więc wskazuje na to, że nie była to prawda. Po dziś dzień bowiem wybrane usługi dostarczane wraz z oprogramowaniem na nowo zostały włączone.

To jeszcze nie wszystko. Usługa Defender, czyli domyślny program antywirusowy od Microsoft również dziś normalnie pobiera aktualizacje jak gdyby nigdy nic. Mowa o pół roku od daty magicznego wyłączenia przycisku z serwerami. Morał tej historii jest prosty. Nigdy w 100% nie należy wierzyć zapewnieniom korporacji. Przecież każdy myślał, iż Windows 10 będzie tym ostatnim. Tymczasem później zadebiutował Windows 11.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt