PREMIERA: Technologia deep fake w filmie Putin od Patryka Vegi zadziwia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę niesamowite jak mocno rozwinęła się nam technologia deep fake. Za chwilę będzie ona robiła furorę w Hollywood. Tymczasem pewien polski reżyser, mianowicie Patryk Vega postanowił ją wykorzystać w iście komercyjny sposób. Chodzi o film o nazwie Putin w nawiązaniu do rosyjskiego prezydenta. W obrazie nie zabraknie oczywiście motywu inwazji jego armii na Ukrainę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Występują wręcz akrobacje myśliwców rodem z Top Gun Maverick dostępnym na platformie streamingowej SkyShowtime. Swoją drogą mocno zadziwiający jest rozwój technologii deep fake, co widać na materiale promocyjnym produkcji poniżej artykułu. Jak tak dalej pójdzie to na dobrą sprawę każdą twarz osoby będzie można sobie dowolnie umieszczać w filmach, nawet byłych aktorów z mitycznej krainy snów w Los Angeles.

Oby tylko nie powstały w związku z tym napięcia na linii politycznej Warszawy z Moskwą. Wszak od dawna stolice tych państw za sobą nie przepadają (delikatnie mówiąc). Gwoli przypomnienia, w przeszłości już umiejscawiano w roli fikcyjnego prezydenta Rosji Aleksieja Nawalnego za sprawą sztucznego klipu z deep fake w roli głównej. Premiera filmu Putin będzie miała miejsce w 2024 roku. Jego budżet wynosi 12 milionów dolarów.

(fot. Patryk Vega/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU PUTIN (PATRYK VEGA)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Technologia deep fake w filmie Putin od Patryka Vegi zadziwia [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt