PREMIERA: Mata, raper marcową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na marcową gwiazdę miesiąca w weekendowym cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim Mata, czyli raper młodego pokolenia. To bez wątpienia nie weteran sceny jak Peja, Tede czy Wojtek Sokół. Bardziej można go przyrównać do odkrycia na miarę Taco Hemingway. Zatem do dzieła, przyjrzyjmy się największym udanym utworom z albumu Młody Matczak.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Święcił on ogromne szczyty popularności w 2021 roku. Nawet platforma streamingowa Canal+ Online miała relację z jego koncertu na warszawskim lotnisku. Na początek warto zapoznać się z pozycją Ikea, która ma wyraźnie charakter lekkiego tytułu w sam raz do odpoczynku. Dużo mroczniejsze zaś klimaty usłyszymy w kapitalnym Kurtz w duecie z wyżej nadmienionym niezwykle mocno utalentowanym Taco Hemingwayem.

W zasadzie to zjada on każdy feat (gościnny występ), na którym tylko się pojawi. To już jest jednak domena wielkich artystów. Patointeligencja to wielki medialny hit, który szturmował kraj nad Wisłą. Tylko na YouTube teledysk miał przeszło 65 milionów wyświetleń. Oczywiście zawiera on mocny lirycznie przekaz. Wcale dobre szkoły oraz tzw. bogate domy nie generują grzecznych uczniów, choć pochodzenie z zamożnych rodzin mogłoby wskazywać na zupełnie co innego. To tak w największym skrócie.

(fot. Mata/My mobile)

RAPER MATA ZDOBYŁ SZCZYTY POPULARNOŚCI W POLSCE

MATA – PATOINTELIGENCJA

MATA – IKEA

MATA – KURTZ

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt