PREMIERA: A2Mobile deklasuje konkurencję w My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Sieć komórkowa A2Mobile wygrywa z dużą przewagą niezwykle gorące, czerwcowe wydanie My mobile RANKING. Operator wirtualny MVNO zdeklasował konkurencję. To chyba jest najlepsze określenie. Tylko A2Mobile może się pochwalić dwucyfrówką jak to się mówi w żargonie żużlowym. Chodzi o fantastyczny wynik trzynastu punktów. Są to jednocześnie cztery punkty przewagi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Stało się to możliwe dzięki ogromnemu awansowi Play i Plus w podkategorii jakość sieci na odpowiednio pierwsze oraz drugie miejsce. Będzie o tym mowa szczegółowo później. Pozycję wicelidera z dziewięcioma punktami przez to zajmują jednocześnie aż cztery sieci komórkowe. Są to kolejno Play, Plus, Plush z T-Mobile. W efekcie tych roszad największy spadek odnotował Orange. Pomarańczowy telekom jest dopiero piętnasty z czterema punktami, co może nieco dziwić.

Nie lepiej sytuacja wygląda u jego submarki NJU Mobile, która jest wręcz dramatycznie słaba. Tylko tak należy rozumieć dziewiętnastą lokatę z trzema oczkami. Swoją drogą to kto pomyślałby, że takie tsunami w tabeli wywoła zmiana roszad w pomiarach średnich prędkości mobilnego internetu wykonanych przez serwis Speed Test. Dużą robotę z pewnością robi imponująca liczba 10.000 nadajników Play. Więcej dokładniejszych szczegółów jak zawsze znajdziemy poniżej.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto na fotel lidera wskoczył świeży gracz Sztos.

1. NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Sztos – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W podkategorii mieliśmy naprawdę dużą zmianę. Wszystko przez kapitalną promocję Plusa i Plusha z 1500 GB bez limitu czasowego. Jest ona rewelacją zwłaszcza w dobie najszybszej technologii 5G oferowanej przez Polkomtel. Z pewnością 100 GB na miesiąc znakomicie się przyda w takim szybkim surfowaniu po sieci web z realnymi prędkościami rzędu 500 Mb/s. W dobie mocno zapchanego LTE (4G) jest jak znalazł.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. T-Mobile (darmowe 100 GB miesięcznie do pakietu za 30/39 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

2. Play (darmowe 100 GB miesięcznie do pakietu za 35/40 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

2. Plus/Plush (darmowe 100 GB miesięcznie do pakietu za 30/40 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

3. Orange (100 GB za 30 PLN, płatne z góry za kwartał 90 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie również nastąpiło ogromne przetasowanie. Play awansował na pozycję lidera, natomiast Plus wraz z submarkami oraz graczami MVNO na wysokie drugie miejsce kosztem T-Mobile z uwagi na szybsze wysyłanie danych do internetu (tzw. upload) w relacji 10,4 Mb/s do 10 Mb/s. Z pudła punktowanego tym razem całkowicie wypadł Orange. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/internet-mobilny#maj-2022.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile (około 44,3 Mb/s) – 3 pkt.

2. Plus/Plush/A2Mobile/Klucz Mobile/Lajt Mobile/WRodzinie/Sztos/Lyca Mobile/FM Group Mobile (około 41,4 Mb/s) – 2 pkt.

3. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka (około 41,4 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. Znowu głównym bohaterem podkategorii był duet Plus z Plush. Za 30 PLN miesięcznie bowiem oferuje klasyczny No Limit połączony z gratisowymi 100 GB. Daje to całkiem przyjemną mieszankę wybuchową z kumulacją GB-tów ważną przez lata. Stąd spadki Play czy Orange z ostatniego punktowanego miejsca.

1. T-Mobile (No Limit z 100+40 GB za 39 PLN, ale połączony z nielimitowanym VOD w jakości HD) – 3 pkt.

2. Plus/Plush (No Limit z 100 GB+30 GB za 30 PLN, kumulacja ważna przez lata) – 2 pkt.

3. Play (No Limit z 100+40 GB, potem lejek transferu 1 Mb/s za 35 PLN) – 1 pkt.

Wartość dodana (VAS)

Na szczyt podkategorii dołączyło wcześniej A2Mobile za oferowanie 5G połączone z nowymi pakietami No Limit (szkoda tylko tego wolnego lejka 32 kb/s na tle 0,5 Mb/s w technologii 4G). Oby za jego przykładem poszli inni operatorzy wirtualni MVNO tak, abyśmy mieli komplet. Wciąż wybrani operatorzy bowiem nie mają 5G. Co więcej, wcale go nie planują wprowadzić w najbliższym czasie jak Mobile Vikings, choć telefonów go wspierających jest coraz więcej. Nie ma bowiem ucieczki od technologii 5G-eneracji na tle zapchanego LTE. W tym miesiącu ponownie wyróżniono dynamicznego marketingowo Lycamobile za liczne promocje w ofercie na kartę.

1. Play/Plus/Plush/Lajt Mobile/Orange/T-Mobile/Klucz Mobile/A2Mobile/Heyah – 3 pkt. / Play ma ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), również dochodzi włączenie pierwszy raz w historii polskiej telekomunikacji w Pre-paidzie 5G (pod warunkiem rzecz jasna posiadania telefonu z odpowiednim wsparciem) czy rekordowy na rynku lejek 1 Mb/s (jeszcze wyższy od 0,5 Mb/s w A2Mobile), Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, dodatkowo mamy liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem oraz włączenie 5G do oferty na kartę, Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu nowe paczki No Limit, do tego dochodzi 5G w Pre-paid, Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), również dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami czy ostatnie uruchomienie 5G dla klientów na kartę, w T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych w jakości HD z 5G włącznie dla Pre-paid, Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, do tego dochodzi 5G i nowe atrakcyjne pakiety No Limit z lejkiem 1 Mb/s, A2Mobile wprowadziło nareszcie 5G, ponadto ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (również na numery stacjonarne), SMSy (z MMSami włącznie), w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, jest nowe rozwiązanie Heyah 01 i powiększone bonusy GB-tów po zasileniu oraz paczka danych 50 GB za 19,99 PLN

2. Red Bull Mobile/Mobile Vikings/Virgin Mobile/Lycamobile – 2 pkt. / Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), Mobile Vikings oferuje bonus aż 100 GB dla nowych i technologię VoLTE z Wi-Fi Calling, Virgin Mobile po przeniesieniu numeru dodaje gratis 100 GB oraz ma nowe pakiety typu 100 GB za 10 PLN na 30 dni, Lycamobile postanowiło przedłużyć liczne rabaty na pakiety typu No Limit aż do roku

3. TuBiedronka/WRodzinie – 1 pkt. / TuBiedronka ma bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 12,90 PLN, ponadto mamy darmowy pakiet społecznościowy (Facebook i Messenger) użytkowników

Ogólna klasyfikacja

Czerwcowe My mobile RANKING przyniosło nam wiele emocji. Aż jedenaście sieci mogło się dumnie pochwalić awansami. Zaliczają do tego jakże licznego grona Play, Plus, Plush, Klucz Mobile, Izzi Mobile, WRodzinie, Virgin Mobile, Red Bull Mobile, Fakt Mobile, Sztos i Lyca Mobile. Zaledwie trójka operatorów nie zmieniła pozycji. Są to odpowiednio liderujące A2Mobile, Lajt Mobile oraz FM Group Mobile. Natomiast sześć telekomów miało tak nielubiane spadki. Mowa o T-Mobile, Mobile Vikings, Orange, Heyah, TuBiedronka czy NJU Mobile. Zobaczymy jak sytuacja będzie się nam krystalizować za miesiąc.

My mobile RANKING (06/2022) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 13 pkt. (3, 2, 3, 2, 0, 3)
2. Play 9 pkt. (0, 0, 2, 3, 1, 3)
Plus 9 pkt. (0, 0, 2, 2, 2, 3)
Plush 9 pkt. (0, 0, 2, 2, 2, 3)
T-Mobile 9 pkt. (0, 0, 2, 1, 3, 3)
6. Mobile Vikings 8 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 2)
Klucz Mobile 8 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 3)
8. Lajt Mobile 7 pkt. (1, 1, 0, 2, 0, 3)
9. Izzi Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 0)
10. WRodzinie 5 pkt. (0, 2, 0, 2, 0, 1)
11. Virgin Mobile 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
Red Bull Mobile 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
Fakt Mobile 5 pkt. (2, 0, 0, 3, 0, 0)
Sztos 5 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 0)
15. Lyca Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Orange 4 pkt. (0, 0, 1, 0, 0, 3)
Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
18. TuBiedronka 3 pkt. (0, 1, 0, 1, 0, 1)
19. NJU Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
20. FM Group Mobile 2 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.49 komentarzy do “PREMIERA: A2Mobile deklasuje konkurencję w My mobile RANKING”

  • Kamil

   Wiem, widzialem to na ich stronie jak szukalem grafiki na piątkowej produkcji oraz na Antyweb, sami tez wyslali dzis komunikat prasowy na email via My mobile RESEARCH

 1. Kamil Odpowiedz

  Hip hip hurra! Moja siec a2 nie mylic z autostrada wygrywa My mobile RANKING ? #original_content

  • Dupa

   Sam po czterech dniach się emocjonujesz że ktoś wygrał ten bekowy ranking?
   Xd

  • Kamil

   Ranking FIFA to tez beka z klanu? ? Otrzymujesz za darmo tresc premium jak w Newsweek Polska ??? #premium_content i jeszcze grymasisz jak typowy El-Polako? ? #nope

  • Dupa

   Na tym portalu nie ma ani jednej treści premium.
   Ty nawet nie wiesz co to jest premium.

  • Kamil

   Ladny masz art w najnowszym numerze o darmowych mieszkaniach w PRL aka przydzialy

   PS, dzisiaj koniec promocji 100 GB msc za free, czas sprawdzic regulaminy z czasem waznosci 😐

  • Adam

   Sprawdzałem wczoraj regulamin 1500GB w Plusie. Regulamin stary, koniec promocji: 30 czerwca. Myślałem: szkoda, to w końcu super promocja.

   No ale: dzisiaj regulamin zaktualizowali! „1500 na lata” w Plusie będzie conajmniej do 25 sierpnia. Co potem? Zobaczymy 26 sierpnia. Więc jeszcze przynajmniej 2 miesiące tej świetnej promocji.

  • Kamil

   Czekamy zatem na podobny ruch ze strony T-Mobile, ta da da dam ?

  • Adam

   Dobra, sprawdziłem za ciebie. T-Mobile też przedłużył.

  • Adam

   Do końca września.

   To już teraz można się domyślać, że Plus też przedłuży do końca września. Konkurencja czyni cuda. Tylko Orange odpuścił i nie wprowadza takiej świetnej promocji.

  • Kamil

   Orange ma swoją promocje, płacisz 90 ziko i masz 150 GB na 90 dni (przez appke 300 GB), czyli wychodzi to samo plus NL na rozmowy/wiadomosci rzecz jasna. Operatorzy bez ? GB za free traca 90% mocy i non stop pewnie beda ja przedluzac 🙂

  • Adam

   To nie to samo. Wady:
   – płatność z góry za 3 miesiące
   – 100GB nie jest dodatkiem (czyli na miesiąc będzie dokładnie 100, u innych jest to bonus więc na miesiąc będzie 100+30/35)

   Ta płatność z góry całkowicie wypacza sens oferty na kartę. Co z tego, że można mieć w Orange nawet 2TB na rok, jak trzeba zapłacić 360zł za cały rok z góry? To nazywa się… abonament! A nawet gorzej. Uwiązanie na rok. Do tego płatne z góry, nawet abonament nie jest płatny z góry za cały rok.

  • Kamil

   Probowalem spdawdzic regulamin PDF na stronie T-Mobile i mi nie dziala, dziwna sytuacja ?

 2. Kamil Odpowiedz

  W szoku jestem, ze Orange tak slabo wypada w zestawieniu My mobile RANKING (!)

 3. t-mobile Odpowiedz

  Jak wygląda sprawa z internetem w prepaid który jest cały czas jak np. w virgin mobile, fakt jest to ledwo co używalne ale jest dostęp do sieci w ślamazarnej i prawie nie używalnej szybkości 32 kb/s. Czy jakieś sieci oprócz Play na karte lubię to/RedBull Mobile takie coś oferują? Ja zamiast pisać o jakości sieci to powiedziałbym żeby kupić startery z każdej sieci i sprawdzić samemu albo nawet bez tego na bts search zobaczyć gdzie mamy BTS. U mnie np. Play i Plus chodzą w miarę szybko (szybciej Play bo mam może z 100m do BTS a mieszkam w bloku) reszta to słabo. Z tego co wiem to Orange i T-Mobile udostępniają sobie nadajniki także wychodzi na to samo, nie zależnie od jakiś testów sponsorowanych speedtest…

  • Janek

   @ T-MOBILE – To nie ma najmniejszego sensu. Trzeba by było zorganizować testy dla wielu lokalizacji w całej Polsce o różnych porach w różne dni, żeby było obiektywnie. A i tak zawsze znajdą się miejsca na mapie, gdzie wyniki byłyby zupełnie inne z racji na lokalną sytuację z rozłożeniem nadajników i ich ustawionymi parametrami oraz po prostu specyfiką użytkowania przez abonentów w danej lokalizacji. Testy Kamila czy kogokolwiek innego z jednego miasta i okolic, to mogą co najwyżej w bardzo dużym uproszczeniu pokazać sytuację w jednym miejscu. W kwestii wykorzystania wspólnego, to jest lekko inaczej, chociaż upraszczając, to masz rację. Ich infrastrukturą zajmuje się w dużej mierze firma NetWorks!, w której udziałowcami są Orange i T-Mobile, ale nie dosłownie wszystkie punkty działają w ramach NetWorks!, choć większość. Poza tym to że dzielą dużą część masztów, nie oznacza, że dla każdej częstotliwości urządzenia klienckie mają zawsze te same wspólne nośne. Pamiętam nawet, że kilka lat temu mieli inaczej pasmo podzielić i na części były różne nośne dla obu sieci.

 4. marco Odpowiedz

  W Orange za doładowanie na stronie doładowania i w aplikacji można zgarnąć 20 Gb 🙂 do końca wakacji. Wystarczy zasilić za 5 zł i już mamy 20 + 2,5 Gb. Ten bonus łączy się z promocją „od wakacji do wakacji czyli następne 25 Gb ważne 31 dni. Tak więc za 5 zł miesięcznie można mieć 47,5 Gb 🙂 a Orange w rankingu na 15-stym miejscu.

  • Kamil

   Slabe promo na tle ? GB za free u innych…

 5. T-Mobile Odpowiedz

  @Janek Fajnie że się Janku wypowiedziałeś chociaż liczyłem na odpowiedź od autora my-mobile.pl Kamila. Mi chodziło o taką ofertę prepaid która przez cały czas oferuje internet. Z tego co mi wiadomo to virgin mobile ma takie coś by default tylko że jest to słabo używalne bo ma prędkość 32 kb/s.

  • Kamil

   Bierz A2Mobile bedziesz mial No Limit za 12,90 PLN jak ja z lejkiem 0,5 Mb/s od lidera My mobile RANKING ?

  • Derick

   Jeżeli chcesz lejek non stop, za darmo i bez limitu, plus RWK, to liczy się tylko Virgin, bo utrzymanie konta jest tanie, czyli 5pln na rok. Virgin ma najbardziej ekonomiczne pakiety. Potrzebujesz pakiet to wykupujesz Mini i potem po wyczerpaniu do końca miesiąca dokupujesz po 1 GB za 1pln. Do tego taktowanie co 5KB, więc można spokojnie wyłączać transmisję na dłuższe przerwy od neta. Nie ma nic lepszego dla tych co potrafią systemem i przeglądarką oszczędzać dane i wydawać na mobilnego neta jak najmniej. Mobile Vikings ma jeszcze darmowy lejek i RWK, ale oni chyba też jadą na Play, taktowanie co 100kB, więc dla pakietów kiepsko. Reszta się nie liczy bo drogie utrzymanie karty.
   Ranking i wykaz pakietów.
   https://www.my-mobile.pl/index.php/2022/05/11/plus-plush-na-karte-darmowe-100-gb-miesiecznie-1500-gb-rocznie-internetu-bez-limitu-czasowego/

  • Kamil

   Virgin Mobile kiedys szturomowal pozycje lidera My mobile RANKING ? (mial wszystko za free dla oszczędnych), teraz otwiera druga dziesiątkę badania

  • Derick

   Virgin może dla oszczędnych oferty już nie ma, ale dla super oszczędnych ma nadal najlepszą. Dlatego ja mam już ich 3 karty, najstarsza obecnie telefon, druga tablet i trzecia smartfon. Strukturalni nie mają u mnie żądnych szans, choć Play od wczoraj podwyższył u mnie moc na BTS i w kuchni przy stole bywa nawet LTE na 5 kresek, gdzie wcześniej 3 to było max a nierzadko zrzucało do 3G. Może wreszcie wzięli się za poprawę zasięgu, co na Virgin mnie cieszy. ?

 6. Adam Odpowiedz

  No i znowu będą duże zmiany. Jest czerwcowy ranking. Kolejność: Play, T-Mobile, Orange, Plus. Pierwszy 44,7 Mb/s, ostatni 39,6 Mb/s. Ale ciasno.

  • Kamil

   Ale jaja, myslalem ze Plus 5G to wygra a tu klops jak zagladalem kilka dni temu na Speed Test 🙂

  • Adam

   Tam na podium jest tak ciasno, że pewnie niejeden raz będzie jeszcze niespodzianka w tym roku.

  • Kamil

   Ciekawe skad takie spadki w Plusie? Orange natomiast awansuje nieznacznie, ale jednak

  • Kamil

   PS, ale beznadziejne tytuly ciągle takie same daja portale. Cytuje Wciąż w szoku: Play znów liderem szybkości, wielki upadek darmowych mediow postepuje ? #crap_news

  • Adam

   A ja cytuję fragment treści: „Wyniki dla poszczególnych operatorów różnią się jednak w zależności od województwa. Play wygrał w sześciu z nich. Co ciekawe, w pięciu województwach triumfował Plus.”

   To ci dopiero niespodzianka.

  • Kamil

   Swoja droga to jest troche wstyd, ze wielkie media z milionami czytelnikow maja okragle 0 komentarzy via My mobile RESEARCH

  • Kamil

   W Plusie na karte 1500 GB masz taka opcje

  • Adam

   W Plusie nie trzeba przedłużać, bo przedłużają się same bez końca. Wystarczy aktywny pakiet nolimit. I tym właśnie Plus zabłysnął na tle konkurencji „macie gigabajty na rok ale nie dłużej”.

  • Kamil

   Jak nie bedziesz mial srodkow na koncie i nie przedluzsz na dzien odnowienia No Limitu to momentalnie tracisz wszystko (zgromadzone GB-ty plus promke 1500 GB) czy jest jakis okres karencji?

  • Adam

   Z tego co pamiętam jest karencja. Zaraz sprawdzę…

   Tak. 3 dni.

  • Kamil

   Ja zawsze tak mam koniec srodkow w A2Mobile i wtedy doladowuje Xperie

 7. Michał Odpowiedz

  A macie jakieś patenty na duży pakiet danych w roamingu UE? Może wiecie o jakiejś fajnej promocji na roaming?

  • Kamil

   Roaming to niszowy temat, odkad UE zrownala stawki. Poszukaj na witrynach telekomow…

 8. Porównanie Odpowiedz

  Jest gdzieś porównanie co do tych bonusowych paczek GB? Np. orange daje 25GB ale trzeba doładować nowy starter kwotą 5zł. Powiem szczerze Kamilu że ten limit 3Mb/s w a2mobile to jeszcze można używać chociaż jest to strasznie wolne jak orange u mnie 40 Mbit/s downloadu i 6 Mb/s uploadu, śmiechu warte i to na LTE Advanced.

  • Kamil

   Nie mam pojecia, musisz sam zrobic research w Google i poszukac

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt